• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dantetr bölümü..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 68
  • Görülen : 17K
Cevap: dantetr bölümü..

Dante Bölümü Hayırlı Olsun

Hayırlı olsun, Demolar da çok yakında gelecek. Alet ozman gerçek yüzünü gösterecek inşallah. ilk alanlardan olacağımı söyleyebilirim....

Demoları sabırsızlıkla bekliyoruz...

Teşekkürler Trakya Müzik
Eski dostlara ve tüm müzisyen arkadaşlarımıza teşekkür ve saygılarımzıı sunarız
Dante müzik Medeli'nin Türkiye distribütörüdür.
Dante TR model orgun örijinal modeli A1000 dir. Hatırlayacağınız gibi yılllar önce Yamaha'da da PSR A1000 ile başlamıştık sonra A300 ve OR700 ile devam ettik. Yamaha'nın politikası gereği biz çekilmek zorunda kaldık.
Yıllar sonra Medeli'de A1000 model karşımıza çıktı, biz saygımızdan model ismini Dante-TR olarak değiştirdik.
O zamanlar çalıştığımız ekiple bir araya geldik Ekim ayından bu yana geceli gündüzlü çalıştık. Benim fazla bir katkım olmadı ama en azından ekibimize çay yaparak ufak bir katkım oldu.
Üç hedefimiz vardı 1-Çok iyi ve kaliteli sesler 2-Bu seslerle kaliteli ritimler 3-Müzisyenlerin rahatlıkla alabileceği fiyat ,iyi bir servis ve yine ucuz yedek parça
Demo çekimleri yapıldı montaj bitince derhal sizlerle paylaşacağız
Umuyoruz sizler de beğeneceksiniz.
Yazımda sürekli çoğul (Biz) kullandım çünki biz bir ekip olarak karşınızdayız
Hatalarımızı yazmanız bize ışık tutacaktır
Rakip markalara saygımız her zaman olduğu gibi sonsuzdur. Rekabet kaliteyi getirir, Kalite de müzik te kaliteyi
Saygılarımızı sunar hepinizi muhabbetle selamlarız

Bu Çinlilerde bir sır var...
Ne yapıp ne edip kendilerini piyasaya kabul ettiriyorlar...
Anılan ekibin Yamaha da başardıkları şeyler, her ne kadar bazılarımız bu emeğin karşılığını takdir etmese de, azımsanacak şeyler değil...
Özellikle Can Abi bu işin içindeyse şuydu buydu demeye dahi hacet yok...
Cihazın teknik kapasitesinin son noktasına kadara zorlanıp,yapılabilecek herşeyin yapılmış olacağına inanıyorum.
Herkese hayırlı olsun...

Tebrik ederim tüm katkı sağlayanları. cihaz bumu acaba?

aynen o klavye benim anlayamadığım bu klavyeye nasıl türk sesleri ve kitleri atılabiliyo öyleyse ritm bölümüde tamamen silinip bize lazım olabilecek ritmler hafızaya atılabilir diye düşünüyorum

aynen o klavye benim anlayamadığım bu klavyeye nasıl türk sesleri ve kitleri atılabiliyo öyleyse ritm bölümüde tamamen silinip bize lazım olabilecek ritmler hafızaya atılabilir diye düşünüyorum

Son kullanıcı kendini fabrika ile bir tutmamalı :D o orgu yapan, elbet içine giren çıkanı belirleyebilir :D
Örnek verecek olursak, pa55'i de Medeli yaptı ve Paralelinde PA50 'yi... Ama kimse Pa50 nin içine Pa55 seslerini gömemedi.

Medeli Firması A1000 isminde Global bir model üretti.

Almanya Music Store Aynı modeli FAME2000 isminde ürettirdi (kendilerine özgü)

Türkiye ise Marka ismine dokunmadan sadece model ismini DanteTR yaptırarak buradan bir ekiple Medeli'de Türk ve Ritim sesleri Hazırlandı, sistemsel eksiklikler, hatalar gidertildi ve son halini aldı.

ritim konusuna Gelince alette zaten user hafıza var ve ritimleri direkt usbden okuyabilme özeliğine sahip. Bunun yanında da uzun soluklu ritim güncellemeleri olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bence görüntüde güzel.