• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DanteTR PreOS Güncellemesi (V.1.4.0) ve (1.4.0.1)

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Yakın zamanda DANTETR 'nin kullanımını kolaylaştıran bir O.S. (işletim sistemi) yayına sunulacaktır.

Bu yeni işletim sisteminin sorunsuz çalışabilmesi için iki adet ön hazırlık güncellemesi gerekmektedir ve bu işlemi tüm DanteTR kullanıcıları yapmalıdır.

Bu işlemi tamamladıktan sonra cihazınızın SERİ NUMARASINI bize iletmeniz gerekmektedir.

Gerekli video, dosya ve bildirim formu için

------------------------------------------------------

Arkadaşlar DANTETR için bir güncelleme daha geldi.

YENİ İŞLETİM SİSTEMİ İÇİN GEREKLİ ÖN HAZIRLIK GÜNCELLEMESİNİN 2. SÜRÜMÜNE AİT DOSYAYI sitemizden İNDİRİP VİDEODA ANLATTIĞI ŞEKİLDE YÜKLEYİNİZ.

NOT : Daha önceden güncelleme yapmış kullanıcılar sadece 2. sürümü yüklemelidir. İlk defa Güncelleme yapacak olanlar ise, Önce 1. Sürümü daha sonra 2. Sürümü yüklemelidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: DanteTR PreOS Güncelleme Prosedürü (V.1.4.0)

Salim hocam, ana güncelleme ne zaman gelecek ve videoda soundbank seçeneği vardı, acaba yeni sesmi var?

yeni güncelleme hala hazırlanıyor abicim. Mevcut sistem yeni güncellemeyi kaldıramayacağı için bir ara güncelleme yapılması gerekiyor.

SoundBank Fabrikasyon bir bölüm abi. Yeni ses gelmiyor.

Teşekkürler, kolay gelsin.

Merhaba Salim Bey.

1) Bu güncellemeyi şimdi yaptığımızda orgumuzu eskisi gibi kullanmaya devam edebilecek miyiz ? Yoksa İşletim Sistemi çıktığında mı güncellemeyi yapmamız gerekecek ?

2) Güncellemeyi yaptıktan sonra orgun global ayarlarını resetlediğimizde güncellemeyi yeniden yapmamız gerekecek mi ?

NOT : Bu cevapları da DanteTR sitesine eklerseniz kullanıcılar için yararlı olacağını düşünmekteyim.

Slm.Şu anki yeni güncellemede DANTE TR nizi kullanmaya devam edebilirziniz.Ritim ve seslerde değişiklik olmayacak.Önümüzdeki günlerde gelecek olan yazılımda sesleri ve ritimleri yedeğe almanızı tavsiye ederim.Tedbir amaçlı.

Merhaba Salim Bey.

1) Bu güncellemeyi şimdi yaptığımızda orgumuzu eskisi gibi kullanmaya devam edebilecek miyiz ? Yoksa İşletim Sistemi çıktığında mı güncellemeyi yapmamız gerekecek ?

2) Güncellemeyi yaptıktan sonra orgun global ayarlarını resetlediğimizde güncellemeyi yeniden yapmamız gerekecek mi ?

NOT : Bu cevapları da DanteTR sitesine eklerseniz kullanıcılar için yararlı olacağını düşünmekteyim.

Güncellemeyi hemen yapmanızı tavsiye ederim çünkü bu ön güncellemenin içinde güvenlik
güncellemeleri de var.
Sistem daha kusursuz ve etkenlere karşı dirayetli hale gelecek.

hocam store m1 ve m3 basılı tuttğumda performance memoriye kaydettiğim sesler açılıyo ubdate sayfası gelmiyo bu işlem sayfasını ekran üzerinden açabilirmiyiz

O tuşlara cihaz kapalı iken basılı tutarken, cihazı açacaksınız.

Arkadaşlar DANTETR için bir güncelleme daha geldi.

YENİ İŞLETİM SİSTEMİ İÇİN GEREKLİ ÖN HAZIRLIK GÜNCELLEMESİNİN 2. SÜRÜMÜNE AİT DOSYAYI sitemizden İNDİRİP VİDEODA ANLATTIĞI ŞEKİLDE YÜKLEYİNİZ.

NOT : Daha önceden güncelleme yapmış kullanıcılar sadece 2. sürümü yüklemelidir. İlk defa Güncelleme yapacak olanlar ise, Önce 1. Sürümü daha sonra 2. Sürümü yüklemelidir.