• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dertliyim dostlar....

fkuvvetli

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800 korg pa55 tr
otuz yaşındayım kendi çapımda müzikle uğraşıyorum iyi sayılırım bu işten ekmek te yemiyorum benim tek tutkum tek hobim bu..Yaz başında hayallerimde ki gibi bir orga sahip oldum yamaha or700 v2 plus.. cihaza hayrandım tamam dedim artık ölsem gam yemem benim için çok önemliydi..görseniz çocuklar gibi mutluydum... Ama bir aç ay sonra talihsiz bir kaza geçirdim çok değil 4 metreden düştüm ve her iki el bileğimi de kırdım tabi sonrasında 3 ay gibi bir süre zorlu tedavi maratonum başladı ameliyat oldum kalçamdan kemik alıp bileklerime yerleştirdiler kısacası 3 ay çalışamadım... düşmeden önceki ay birde araba almıştım malum banka kredisi falan ee çalışamayınca maddi bir dar boğaza girdim son aya kadar bir şekilde hallettim ama bu ay dibe vurdum ellerim titreye tireye verdim ilanı nete orgumu satmaktan başka çare kalmadı ve sattım da halletım sıkıntıları ama canım cok sıkkın işte dedim ya benim için çok önemliydi tahmin edemeyeceğiz kadar çok değerliydi yıllardır çalışırım ilk defa bu değerde bir şeyi kendi zevkim için aldım onuda Rabbim böyle olmasını istedi hayırlısı bakalım.. bunları sabah sabah neden yazıyorum bilmiyorum ama içimi döktüm işte kusuruma bakmayınn herkeze hayırlı günlerr

Cevap: dertliyim dostlar....

allah sabır versin abi

Ustad öncelikle geçmiş olsun yüce rabbim hakkında hayırlısı ne ise onu etsin insanlar çocukken gençken yapmak istediklerini maalesef biraz gec zamanda nasip oluyor yapıyor bende 40 dan sonra çocukluğumdan beri heveslendiğim müzik işine başladım piyanisttim demiyorum ama olmaya çalışıyorum ALLAH İNSALLAH HAKKINDA hayırlısını verirde gönlüne göre tekrar kaybettiklerini kazanırsın

Eyvallah hocam iyi dileklerin için teşekkürler

Geçmiş olsun kardeşim. Hayat bazen bizi sınayabilir. unutma "acılara katlanamayan mutluluğu yaşıyamaz" Parayla alınabilecek bir nesne için kendini üzme, Allahtan ellerinin iyileşmesi için yardım iste dua et. Ellerin döndükten sonra, tekrar orguna sahip olursun. Belki daha da iyisine sahip olursun...

Katiliyorum ,Sagligin onemli olan Klavyeyi takma kafana Ellerin eski formuna Kavustuktan sonra daha iyisini alirsin insallah merak etme...
Bunada sukur etmekten baska birsey gelmez elimizden sakin olaki isyan etme Beterin Beteri vardir unutma...
Acil sifalar diliyorum Arkadasim....

herşey bizim için herşey sınav.herkesin sınanma yöntemi farklı.sabredip Allah'a her halimiz için şükretmek en doğrusu.İlker kardeşiminde dediği gibi beterin beteri var.Allah acil şifalar versin daha iyilerini nasip etsin inşaallah.

Dua edinki yasiyorsunuz,dua edinki ellerinizi tekrar kullana biliyorsunuz ya bunlar olmasaydi?dunya mali neyi geriye getirecekti?veya simdiye kadar neyi getirmis,yasiniz genc biran once eski sagliginiza kavusunda daha cok arabalar,or700 ler pa3x ler alirsiniz..........

Arkadaşlar hepinize sonsuz teşekkür ederim evet şuan ki halime binlerce şükürler olsun en önemli şey bu hayatta sağlıkmış bunu biliyordum şimdi yaşayarak da anladım allah ım beni kızıma ve eşime bağışladı dediğiniz gibi belki de kader de bir 3x in başına geçmek vardır eyvallah sağolun

beni oldukça duygulandırdınız.ama herşey insanlar için .en güzeli allahtan en hayırlısını dilemeye devam etmek.çok çok geçmiş olsun.