• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dikkat!!!bu ilana bi bakar mısınız

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
üstatlarım sahibinden.com da gezerken bir dynacord ilanı gördüm.pm 1000 ve 1600 modelleri 2250 tl sıfır kapalı kutu adrese teslim diyor.zira orjinal alman dynacord o fiyatlarda imkanı yok kimse alamaz,yorumlarınızı bekliyorum

Cevap: dikkat!!!bu ilana bi bakar mısınız

aman hocam sakın ola alma bu çakma dynacord.çin malı olanı.anlaman çok zor.elektriğe takıp çalıştırınca anlıyorsun.arkadaşımın biride aldı çok pişman,ucuz diye aldı sıfır diye birde.kesinlikle dikkatli ol.Atempo garantili çihaz almaya bak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam almayacağım bende sitede bakarken gördüm artık çok dikkatli olmak gerekiyor.dynacord bayilerinden başka hiç bir yerden almayalım

artık bu millet neye güvencek kime güvencek bilmiyorum.yazık günah ya adam aynısını üretmiş hiç bi fark yok.yakında yerli malımız servonunda çakmasını yapar bu çinliler

Made in Germany yazıyor ama, cin malı olsa yazması gerekmiyormu?

Made in Germany yazıyor ama, cin malı olsa yazması gerekmiyormu?

yazarmı kardeşim adam enayimi çin malı yassın.birebir aynısını yapsada satabilirmi? orjinal de ne varsa tüm yazı ve serigrafileri ile birebir aynı yapılmış.anlaşılabilen tek yer arka fanların üzerindeki çince yazılar ve efekt numaralarının yazan numaratör 5-55 kısmı.

atempoda calıstım abi depoda dogans abimin dediği gibi alıcak olan abilerim yada arkadaslarım biraz daha para verip direk atempodan alsınlar derim:)

üstatlarım dynacord cihazın arkasındaki fanlarda made in chine yazıyor ise kesinlikle çin malı mıdır?

fanların üstünde made in china yazması önemli değil.orjinalde de yazabilir emin değilim ama fanın üzerinde çince yazılar varsa pinholii gibi bişe yazıyor tam hatırlamıyo.

bak bu resimlere tıkla burdaki resme bak

orjinal dynacord resmi

çakma dynacord resmi

.bide benim alltaki linke tıkla bak ordada açıkladım.