• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat İstanbulda Sefa Günay adında Hırsız var!

korgilker

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2xpro
Arkadaşlar SEFA GÜNAY adında bir dolandırıcı var SAKIN İTİBAR ETMEYİN İstanbul Fatih te Çapa taraflarında sanırım Numarasıda bu 0 532 100 03 97 Bu şerefsiz pislik bi kaç gün önce beni aradı ve pa1xpro ilanımı gördüğünü acilen bana müşterisi oldğunu kendisine orgu yollamamı istedi Aslanca da ve Tünelde KENAN MÜZİK adında bir dükkanları olduğunu söyledi ve bende paramı almadan yollayamam dedim..Adam işinde o kadar profesyonelki bir şekilde beni yola getirmeyi başardı senle takas yapabiliriz dedi bana da pa800 lazımdı tamam dedim ve kargoları aynı yollama kararı aldık ben pa1x orgumu yolladım ve üstüne 550 lira para havale ettim şerefsiz kişiliksiz herifte bana bi kargo yollamıştı kargo kp numarasını aldım hemen baktım gerçekten yollamış kargoyu aradığımda ise kargonun org değilde bir ufak kutu oldğunu 5kg. olduğunu söyledi..bende geç olsa da uyandım hemen kargomu zorla olsada iptal ettirmeyi başardım orgumu geri alabildim. Ama 550 lira paramı kurtaramadım malesef..Ama o kişiliksiz pislik herifi insandan bile saymıyorum Allah a havale ediyorum..ve İnşallah hakkettiği cezayı bulacaktır..LÜTFEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ DUYSUN BİLSİN BU HATAYA KİMSE KAPILMASIN!

Cevap: Dikkat İstanbulda Sefa Günay adında Hırsız var!

Açık hata satmak yasaklandı alanada satanada ceza var bayiler hat satarken elindeki kimlik fotokopilerini kullanıp hat açıp satıyolar örnek veriyorum sen hat almaya gidiyosun kimlik fotokopin bayide kalıyo o fotokipiyi kullanıp 0dan hat açıp 35tllik hattı 70tlye satıyolar hırsızlara ve iş resmiyete taşındığı zaman çok uğraştırıyolar ancak havale olayından çözebilirsin tabi sahte kimlik adına açılan hesap olayı var bide

benı de dolandırdı bu arkadas. ben avukatla gorustum once risk dedı ama eger hesap sahısla baglantılı ıse rısk almak ıstersen sen bılırsın dedi. bende hesaba aktım kımlık arastırması yaptım tutuyor ve sanırım babası... dıger taraftan bankada uzman denetmen arkadasım var onu8nla ırtıbata gectım sahte hesap mumkun degılmıs tc kımlık no olmadan hesap verılmezmıs kımseye... bu adam aılesının hesaplarını kontrol altına almıs. yargıya gıdıyorum. bır cok bılgı topladım. gonderdıgım hesabın dekontunu aldım.. bankayı aradım yasal bır yaptırımda parayı nerden nasıl cektıgı bıle verılıyormus savcıya. ancak o sekılde yakalanır bu adam... varsa magdur ıletısıme gecın benımle gucler birliği yapalım bu arkadası içeri attıralım.

Değerli arkadaşlarım,

Bu kişi gecemi gündüzüme katarak alın terimle kazandığım paramı aldı dolandırarak. Bende sizler gibi mağdurum fakat sizlerden çok çok fazla dolandırdı beni. Hemen işi adalete teslim ettim. Mahkeme kararı çıktı ve mahkemeye gideceğim.
Sizden ricam bu adamdan canı yanan herkesin gelmesi şahit olmanız. Mahkeme tarihini veriyorum.

SANIK: SEFA GÜNAY
Mahkeme : İstanbul 52. Asliye Ceza Mahkemesi
Duruşma Günü: 14/02/2013
Saat: 10:45

arkadaşlar,

tanımadığınız, bilmediğiniz, ticaretinin güveni hakkında referans almadığınız insanların ağına düşmeyin.. helal paranızla huzursuz olmayın.. bu tarz form siteleri aracılığıyla eminimki net kullanıcıları başta olmak üzere yaşamadanda fikir sahibi olabileceğiz..

umarım paranızı kurtarırsınız...

5 liralık mala 2,5 tl fiyat isteyenlere özellikle itibar etmeyin, yapabiliyorsanız GET güvenli alışveriş kanallarını takip ediniz, malı alınız kontrol edeniz onayı öyle veriniz.. bunun dışında 5dk zahmetle açılmış uyduruk isimlere kanmayın paranıza sahip çıkın...

arkadaşlar allahrızası için bu şerefsizi bulun ve gerekli cezayı çekmesine yardımcı olun bu tip şerefsizlere itibar etmeyin...saygılar

yakalansa ne olucak 3 ay yatıp çıkıcak üç ay yatınca paranız geri gelecek mi boş işler burası türkiye hırsıza dolandırıcıya sahtekarlara madalya rant veren ülke akıllı olun paranızı çar çakala kaptırmayın görmediğiniz ellemediğiniz denemediğiz aletlere para vermeyiniz sonra canınız yansada boş

Moderatör tarafında düzenlendi: