• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat İstanbulda Sefa Günay adında Hırsız var!

korgilker

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2xpro
Arkadaşlar SEFA GÜNAY adında bir dolandırıcı var SAKIN İTİBAR ETMEYİN İstanbul Fatih te Çapa taraflarında sanırım Numarasıda bu 0 532 100 03 97 Bu şerefsiz pislik bi kaç gün önce beni aradı ve pa1xpro ilanımı gördüğünü acilen bana müşterisi oldğunu kendisine orgu yollamamı istedi Aslanca da ve Tünelde KENAN MÜZİK adında bir dükkanları olduğunu söyledi ve bende paramı almadan yollayamam dedim..Adam işinde o kadar profesyonelki bir şekilde beni yola getirmeyi başardı senle takas yapabiliriz dedi bana da pa800 lazımdı tamam dedim ve kargoları aynı yollama kararı aldık ben pa1x orgumu yolladım ve üstüne 550 lira para havale ettim şerefsiz kişiliksiz herifte bana bi kargo yollamıştı kargo kp numarasını aldım hemen baktım gerçekten yollamış kargoyu aradığımda ise kargonun org değilde bir ufak kutu oldğunu 5kg. olduğunu söyledi..bende geç olsa da uyandım hemen kargomu zorla olsada iptal ettirmeyi başardım orgumu geri alabildim. Ama 550 lira paramı kurtaramadım malesef..Ama o kişiliksiz pislik herifi insandan bile saymıyorum Allah a havale ediyorum..ve İnşallah hakkettiği cezayı bulacaktır..LÜTFEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ DUYSUN BİLSİN BU HATAYA KİMSE KAPILMASIN!

Cevap: Dikkat İstanbulda Sefa Günay adında Hırsız var!

sitemizdeki bu ilanlarda aynı mantıkla çalışan bir dolandırıcıya aittir..

kaporayı koparıp telefon hattını değiştiriyor..

zaten hatlarda yasadışı açık hatlar sahibinin haberi bile yok hattının olduğundan...

biligilendirme için tşk.böyle şerefsizler çok malesef dikkat etmek lazım az evvel bi arkadaşın daha başına gelmiş sanırım sizi arıyanla aynı kişi tel. numarasını yazmış oda numaralar aynı geçmiş olsun tekrar

bu kenan muzik hikayesi yakında birçok arkadaşa da yapılmıştı.

burada konusu açılmıştı zaten...

bu tel no dan kombine bilet satışı filan yapılıyordu güya...

bu linkte:

linkte:daha evvel yaptığı dolandırıcılık olayı var..

facede ahmet baykan diye biri bu tel numarasını vererek kale arkası bilet satıyor. güya derneğe ait biletlermiş. bir dolap var bu işte de... siteleride varmış www.karaborsa bilet.net...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun her zaman yüzyüze veya çok güvendiğiniz kişilerle alışveriş yapın bunu sitemizde de devamlı söylüyoruz böyle karaktersizler olduğu sürece herkez çok dikkat etsin en azından orgunu kurtarmışın buda iyi bi haber.

bu da başka bir bilet satışta kullandığı bilgiler.

facede ismi : ahmet baykan

:

aman dikkat hocam geçmiş olsun...

hic birsey bilmiyorsanız ödemeli yapın kargoyu :) o zaman para yatmadan kargoda verilmiyor bu kadar basit gecmis olsun ustad ALLAH o parayı ona nasip etmesin insallah yerken geberip gider

geçmiş olsun verdiyin bilgiler için teşekkürler genelde arkadaşlarımız uygun olsun diye ikinci el alıyor bazen aradıgı aleti kendi yaşadıgı ilde bulamıyor bir başka ilden almak zorunda kalıyor trakya müzikte hemen hemen bir çok arkadaşımız bir birini tanıyor farklı ilerde olmasına ramen
örnek Arkadaşlar alış veriş yapacagınız kişi eyer benim bulındugum bölgede ise GAZİANTEP VEYA ÇEVRESİ biz sizlere yardımcı oluruz 40 yıldır bu bölgedeyiz hemen hemen herkesi tanıyoruz tanımadıgımız kişi müzisyen yok eyer tanımadıgımız kişi olursa araştırır gerekirse gider kendimiz teslim alır elinize güvenli bir şekilde ulaşmasını saglarız bu nu diyer illerde bulunan bayii arkadaşlarımızda yapabilirler bunun için her hangi bir ücret almaya gerek yok yeterki arkadaşlarımız dolandırılmasın parası yanmasın ben bütün arkadaşlara bu konuda yardımcı olmaya hazırım

Moderatör tarafında düzenlendi: