• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DMR SET 256MB ViRÜS mu DIKKAT ??

Parmakcocuk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 800
Selam arkadaslar,

ben burda bu DMR set hakkinda yeni bir konuda acmisdim bu seti yükledikten sonra maalesef cok büyük sorun yasadim ...

256 MB taktim orguma ve bu seti yükledim süperde calisdi fakat orgu kapat actiktan sonra Ritimler calmiyo sesler bazilari caliyo bazilari calmiyo Allah Allah dedim ne oluyo ya ...
sonra dedim ki Ram bozuk kesin Rami geri yoladim sagolsunlar degistirdiler ..

Sonra yine baska setler yükledim hersey calisyo normal ama sevdigim DMR.SET onu dedim yine yükleyeyim senmisin yükleyen yine calisdi ilk seferinde orgu kapa ac yine hersey perisan kötü olan yeniden sil orgu yeniden yükle ise yaramiyo hep hata gösteriyo org kabul etmiyo baska setlerde ... yani yine döndük basa ne yapicagimi simdi bilmiyorum acaba bu setde virüs mu varda orgu veya Rami duman ediyo ... ?

saygilar

Onur:confused::confused:

Cevap: DMR SET 256MB ViRÜS mu DIKKAT ??

İnternetten araştırıp nand format at ve bir daha o seti yükleme derim.

Merhaba ,

Nand format nasil atiliyor korg pa 800 e ? Internetde styleplay +media ya basik tutup orgu acin yazmis birisi ama denedim olmuyo ? Peki bu nand format la o yüklenen format.pkg yüklenen orgu sifirlasin diye aradinda fark ne ?

Saygilar

onur

Iyi aksamlar ,

Evet virüs sakin burdan DMR.Seti yüklemeyin org perisan oluyo düzelmesi cok zor sakin ama sakin yüklemeyin ben 1 aydir care ariyordum.

Iyi aksamlar

Onur

dmr seti ben indirdim setde herangi bir sorun yok .. şimdi tekrar bidaha bakcam ... bu arada senın ram 256 mb mi..

sete tekrar baktım herangi bir sorun yok..
senden ricam dediklerimi aynen ugula

1 sound record delete all delete
2 media erase sound dosyalarını sil.
3 orga önce 64 mb olan osu yükle
4 sonra restore dosyasını yükle (nad format)
5 sonra 256 osu yükle
6 sonra 256 mb boyutun başka bir set yükle

orgu aç kapa çalışması gerek çalışmıyorsa ram yandı demektir.. çalışıyorsa silme işlemlerini tekrar yap ve drm seti yükle sonra orgu kapatma media save kısmından seti kendıne isim oluştur tekrar kayıt et.. sonra orgun üzerindeki drm seti sil sound dosyasını da sil media erase sayfasından
orgu aç kapa save yaptıgın seti yukle bak düzgün çalışıyormu .. çalışıyrsa orgu aç kapa tekrar çalışıyormu bak
çalışması gerk..
dene bunu sonra tekrarr yaz sonucu buraya

Merhaba ,

Peki aynen uygulucam cok sagolsun ya vallah Allah razi olsun ilgileniyorsunuz..

Abi su 4 Numaradaki Nad format denilen olayi anlamadim bu normal Format.pkg olayinimi yapiyim yani orgu icini siliyo ?? birde duydum ki baska silme sistemi daha varmis bu nad dedikleri o baska mi o nasil yapillior ?

saygilar
Onur

Valla sikinti sizde ben bir yildir 900 uzerinde kullaniyorum hic dikinti yok

Bilo Aga arkadasim merhabalar,

Öncelikle cok tesekür ederim sana bana tane tane yazdigin icin nasil ne yapilacagini fakat ben dün orgumda misal 1. yazmisin -sound record delete all delete- sound recorda basdigimda bir maske aciliyor ve orda all delete diye bir yer bulamadim ,, yani 1 den 5 e tam olarak nerden neyi basip islem yapicagimi detayli yeniden yazarsan cok sevinirim ..

Cok sagol saygilarimla

Onur