• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

do-re muzik yamaha istek

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
sayin do-re muzik yetkilileri bilindiği üzere ilk a-2000 alan kullanıcılar oldukca madur edildi ve kampanya a2000 lerde ciddi bir fiyat duşuşune neden oldu biz yamaha kullanıcılari olarak hem bu maduriyetimizin askariye inmesi ve aletin 2.el ve sifir piyasasında tekrar önem kazanmasi icin aletin kullanıcıya acılmasini istiyoruz lutfen bu isteklerimizi yamaha yetkililerine bildirin hem sizin acınızdan hemde biz kullanıcılar acısından bu olay devrim niteliğinde olur. sample olayını 3-5 kişinin tekelinde olmasın. belkide set yapacak kişilere aletin acılmıyacağı hakkında guvence verilmiştir ama bu olay inanın aletin piyasaya girmesiyle daha cok usb satiş yapacakları kesindir... enazından bu yep programını demo versiyonu daha kısıtlı halide olabilir... ama artık acılsın bu alet icindeki güzellikler keşfedilsin... mailde attim arkadaşlar inşallah duyarlar sesimizi....

Cevap: do-re muzik yamaha istek

ümit abim biraz bekle yakında büyük bir devrim olacak zaten yamahada tyrosun yeni çıkacak olan modeli baya sarsacak diyebilirim bazı duyumlarım var eğer doğruysa aynen şöyle anlatayım yamahacı arkadaslar iyi dinlesin yeni çıkacak olan modelde 2 gb ram olacak ve bu ramlar ayrı ayrı 1 er gb yani motif xf deki gibi ayrı olacak expansıon modülü bu ayrı bordlara set yüklenebilecek ayrı ayrı yani 2 set bir arada kullanabilinecek ve ayrıca birde expansıon usb giriş olacak buda emo usb yi takıyorsun aynı a2000 deki gibi usb den okuyor bu demektirki 3 set aynı anda kullanılacak eğer bu olursa olay bitmiştir.

ümit abim biraz bekle yakında büyük bir devrim olacak zaten yamahada tyrosun yeni çıkacak olan modeli baya sarsacak diyebilirim bazı duyumlarım var eğer doğruysa aynen şöyle anlatayım yamahacı arkadaslar iyi dinlesin yeni çıkacak olan modelde 2 gb ram olacak ve bu ramlar ayrı ayrı 1 er gb yani motif xf deki gibi ayrı olacak expansıon modülü bu ayrı bordlara set yüklenebilecek ayrı ayrı yani 2 set bir arada kullanabilinecek ve ayrıca birde expansıon usb giriş olacak buda emo usb yi takıyorsun aynı a2000 deki gibi usb den okuyor bu demektirki 3 set aynı anda kullanılacak eğer bu olursa olay bitmiştir.

burax kardeş iyide o aletin fiyati bizi epey bi aşar boyumuzu gecer diye duşunuyorum... a2000 s650 750 ve 950 acılırsa kullanıma bide 128 yapsalar varya anca olur olmaz demeyin emoya 180 mbgyt yaptilarsa 128 de olur demek....

duy sesimizi yamaha......

Ohh olsun size...

Siz değil miydiniz 1200 TL'ye PSR S650 satarken (ve cihazınızı ben satın alacakken) Do-Re'nin kampanyası biter bitmez cihazın üstüne 200 TL koyan.

Neymiş, Yamaha fiyat düşürmüş de madur olmuşmuş.

Araba alıp satarken de böyle yapıyor musunuz siz?

Golf'ün fiyatı düştü. Golf motorlarımızı açsın, içine bir piston daha koysun.

Kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz, ve bu durum da PSR S650 zamanındaki fırsatçılığınızdan mütevellit de çok hoşuma gitti.

Bana "SATILMAZSA DA TURŞUSUNU KURARIM" bile demiştiniz.

Bekleyin bekleyin. Yamaha, Japonya'dan bavulla para yollayacakmış size.
İkinci el piyasasını da düzelteceklermiş...

:):):):):):):):):):):):)

Ohh olsun size...

Siz değil miydiniz 1200 TL'ye PSR S650 satarken (ve cihazınızı ben satın alacakken) Do-Re'nin kampanyası biter bitmez cihazın üstüne 200 TL koyan.

Kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz, ve bu durum da PSR S650 zamanındaki fırsatçılığınızdan mütevellit de çok hoşuma gitti.

TARZIN HİÇ hoş değil , burada binbir emekle kazanılmış paralarla alet alınıyor , ve bir gecede 600 euro gibi bir zarar söz konusu . Olay haklı veya haksız tartışılır. Ama durumdan magdur olan kesime bu tarz alaycı yaklaşmak pek hoş değil...

TARZIN HİÇ hoş değil , burada binbir emekle kazanılmış paralarla alet alınıyor , ve bir gecede 600 euro gibi bir zarar söz konusu . Olay haklı veya haksız tartışılır. Ama durumdan magdur olan kesime bu tarz alaycı yaklaşmak pek hoş değil...

1- Tanımadığın bir insana "sen" diye hitap etmek görügü kuralı ihlalidir.

2- Sizin bahsettiğiniz şeyi yapan zaten arkadaşın kendisi: 1200 TL'ye alacağım cihazı Do-Re kampanyasını bitirdi diye 1400 TL yapan bu arkadaş zaten.

Ne yani şimdi?
PSR A2000 eskimeye başlamış bir alet ve zamanla fiyatı daha da düşecektir.
Do-Re her fiyat indirdiğinde Ümit kardeşimize ödeme mi yapacak?

Bir ürün için o an belirlenen bir fiyat vardır. Kullanıcı da o anki bütçesiyle o anki ihtiyaçlarını karşılar.

Artvin'de yıllar önce yaşanan bir olaya benzedi bu.
Adam galeriden araba almış, ertesi sene arabanın fiyatı düştü diye gidip adamı dövmüş.

Zaten ne hikmetse Artvin, Rize ve Trabzon'da olur böyle şeyler...

Selamlar

sn carkci başi kardeşim sen benle s650 alcağim diye ne vakit iletişim kurdum bana bi solesene bana hic 1200tl teklif eden olmadi o alet icin olsaydi kesinlikle o an satardim boşuna sallama ben o aletin satiş fiyatını 1200 yazmişken her arayan pazarlik yapıp 1000tl ye duşuruyordu sonrada almiyodu genelde coluk cocuk kismi aradi beni sende bunlarin icindeysen bilmem babasından para alamamiş falan. 2.ciside ben a2000 2.el aldım onada fulunaa 3000 tl verdim bugun satmak istesem yine 2500 babamın oğluna 2750 takasa saydırırım sanırım bu rakamlar butun aletlerde al sat zararı yaptırır ne tekım ben bu işten para kazanmayı yaklaşik 5yıl oldu braktım sadece hobi benim işim sen rahat ol benim sadece aletin sampleye acılmasi derdim birde madur olan arkadaşlarin boylece maduriyetliğinin giderilmesidir.. s650de kampanya var git al işte 1150 lira yoksa onadamı ....

Ohh olsun size...

.......................... Biz sabahlara kadar milletin ağız kokusunu çektik o paraları kazanmak için, bende a2000 mağduruyum zararım buradaki arkadaşlardan çok daha fazla benim.. oh olsun demişsin, resmen dalga geçmişsin...

sana çok şey söylerdim ama değmez, sen adam değilsin bunu bil.

usluba dikkat ediniz. admin

burda isim vermeyeyim ama yamaha ile iyi ilişkileri olan bir arkadaşımız ilerleyen zamanlarda a2000 için emo ya verdikleri sample programının sadeleştirilmiş bir versiyonunu son kullanıcıya vererek kullanıcılarında a2000 e sample yüklemesine imkan vereceklerini söylemişti.ama bu konuda bir gelişme olmadı malesef.dore orgun piyasasını 600 euro fiyat düşürerek artırmak isteyeceğine bu program işini halletseydi a2000 satışları eminim çok daha artardı.