• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dolandırıcı Levent Yıldırım dikkat

dogans41

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
şahıs yakalandı ve para geri alındı

Son düzenleme:
Cevap: Dolandırıcı Levent Yıldırım dikkat

Geçmiş olsun kimseye güven kalmadı en güzeli yüzyüze alışveriş.

iyi bilirim bunu ne demek olduğunu ya bunlardan sadece birtanesini alıp linc edeceksin sonrada aleme ibret olsun diye sallandıracaksın bak bakalım ozaman oluyormu onursuz karaktersiz insanlar

kimsenin banka hesabina havale yapmayin arkadaslar ortada suc bile yok!
ben bunu yazdim evvelden yazmaya devam edecem ....

ben hep söyluyorum yine söyleyecem belkide en fazla dolandırıcı muzik sektörunde yazık oysa muzik cok sey demek ama dolandırıcı demek degil

hocam nasil olmasin 1 alet diyor 6bin yuzde 10 deposit yolla eder 600TL az para degil bankasinin kredi karti borcunu kapattiriyor ;) para aynen bankanin kendi kasasina giriyor...

kimsenin banka hesabina havale yapmayin arkadaslar ortada suc bile yok!
ben bunu yazdim evvelden yazmaya devam edecem ....

ortada neden suç yok arkadaşım bunu biraz açıklarmısın lütfen.Adam gibi bir ürün almak için anlaşılmış bir alışveriş durumu var ve ödenen miktarın karışılığında gönderilmeyen ,cevap bile verilmeyen ,telefonlara bile çıkılmayan bir durum var.
Siz bu konunun yasal sürecini biliyormusunuz ? Avukat veya savcılık durumunuz oldumu bu konu ile ilgili ? oldu ise bizimle tecrubelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

olayın akışını yazarsan fikir sahibi olmuş oluruz...

doladırıcı konusunda fikir sahibi olmak için yaşananları okumak lazım..?

Arkadasim Dunyanin hicbir yerinde adamin hesabina elinle yatirdigin para uzerinde hak iddia edilmiyor Turkiyede degil sadece bu dolandiricilar her yerde isbasinda bunlar malesef....
yinede siz bir avukata sorun ...
cunku gecen gun bir arkadas bir dilekte postalamisti buraya sikayet etmek icin insallah ortada bir suc vardir...
Biliyorsunuz Adalet Deliller ile calisir karar verir ...
western union da ayni sekilde parayi yolladinizmi is biter Adamin insafina kalmis bir sey...
Biz Avrupada paypal kullaniyoruz bu yuzden ...Ama onu kullanirken bile dikkatli olmak lazim...
En temizi 1-2 kisi ile gidip elden teslim almak....
Size birsey anlatayim Bir gun bit pazarina gitmistim Londra da Arabaylan irlandali tipli herifler yanasti yaya bi adamin yanina arabadan Laptop gosterdiler sonra anlasti adam verdiler laptop cantasini adamin eline bastilar gaza adam bir acti cantayi gazete kagidi ile 2 paket toz seker goz onunde saniye icinde adamlar islem yaptilar yaf aman gozunuzu dort acin ...
Serefsizlerin Allah Ellerini ayaklarina dolandirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aynen katılıyorum adalet kavramında delil olmayan hiçbir olayda suç onaylanmaz bi gerçek vardırki her hırsız mutlaka bi delil bırakır bi açık verir eskiden unkapanı muhabbeti vardı kaset yapıcaz diye dolandırırlardı şimdi aştılar iyice