• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dr salim acilllll yardim

EMRE_53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A2000 PLUS EMO USB
Salim hocam ve bilgisi olan arkadaşlar bende 0r 700 ve plus var aletin sol hoparlöründen başlar kusuyor anfi katı entegre si değişti ama yine aynı sorun salim hocam ne yapmalıyım bi yardım edin

Cevap: Dr salim acilllll yardim

Dostum bu aletle ilgili bahsetmiş olduğun sorun malesef tüm or700 'lerde mevcut çünkü aletin amfi katında kronik bir sorun var..Eğer yüksek sesle belli bir süre çalmaya devam edersen amfi katı ısınmaya ve hoparlörler sağlıklı çalışmamaya başlıyor.Bunun tek çözümü ya cihazın üzerindeki hoparlörleri kullanmayacaksın ya da sesi fazla açmayacaksın..!
Saygılar

Bunun çözümü varmış kardeşim onuda salim hoca biliyor

Evet Salim bi lehim gibi birşey yapıyordu ama ne kadar sağlıklı onu da Salim bilir...

hocam yeni gördüm kusura bakmayın...

kusma sebebi ses kartında lehim çatlağı...

ses kartı ve amfi entegresi bölmünün lehimleri tazelenecek. Bu işlemi yaptıktan sonra kusma geçiyor...

Salim hocam bu ses kartı anfi katının sogutucunun olduğu kart mi anfi katındaki lehimler değiştirecek oyle mi entegre nin lehimlerimi