• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dünyanın en korkunç müzisyenleri.

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
daha önce sitede paylaşıldımı bilmiyorum. bugün gördüm çok beğendim paylaşmak istedim. meslek elden gidiyor arkadaşlar :) yakında bülent ersoyun, ebru gündeşin vs.. arkasında bu orkestralardan görebiliriz :) yada gazinolarda, barlarda, pavyonlarda :) elinde bağlamasıyla ankaranın bağlarını çalanı bir düşünün :) yada klavyenin başında düğün çalanını :)

Cevap: dünyanın en korkunç müzisyenleri.

ya vuralcım ben anlamadım gitti.şimdi linklere basıyorum,alakasız şey indriyor.tüm pc lerde denedim sonuç aynı..şaşırıp kaldım valla..acaba vürüs nerde varda hemen devreye giriyor..bu linkte bile yaptı..

abi bende anlamadım. sitenin anlaşmalı olduğu bir reklam olabilir. yada virüs olabilir. bilmiyorum. hiçbir paylaşıma ulaşamıyoruz. linke tıklayınca alakasız bir sayfa açılıyor

ben seyrettim ama programlamayla iş bitmiyor bu robotları herzaman deriz ya müzik duygu işidir diye peki bunlara duyguyu kim ekleyebilir ki bence ne yaparlarsa yapsınlar müzik işinde insandan gerisi hikaye...

Hahaha, davulcu çok iyi be :-D

Ha, bu arada, izlemek isteyenler: linkin önünden w w w.youtube'ye kadar olan kısmı kesip atın ve geri kalan kısmı tarayıcınızın adres kısmına yapıştırp enterleyin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

elbette müzik duygu yani ruh meselesidir. ben matrak olsun diye paylaştım. davulcu dehşet havaya girmiş zaten. sanki ona biraz ruh kaçmış gibi :)

4 kollu davulcu :)
dusunun iste insan ne buyuk bi eserdir aslinda ...

4 kollu davulcu :)
dusunun iste insan ne buyuk bi eserdir aslinda ...

kesinlikle hocam. düşünsene adamlar bateri için 4kollu robot ve yanınada sadece pedallı zil için ayrı bir robot uygulamış. oysaki bu performansın kat kat fazlasını bir insanoğlu kendi başına yapabiliyor... hatta bununlada kalmayıp orkestrada vokal olan bateristler bile var!!

hadı levan ıcın soyle kallafı macun calsınlarda gorelım :)