• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Durum kıtler nasıl edıtlenıyor pa55-tr

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 2K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
Arkadaslar ritimlerin durum kıtlerını nasıl edıtleyebılıyoruz kayıtlı kalması ıcın bır bılgısı olan varmı mesela eksık calan rıtmını baska kıtle dagısırsek;)

Cevap: Durum kıtler nasıl edıtlenıyor pa55-tr

arkadas burda pa 55 tr lerın yuzune kımse bakmıyomu hayırdır sıze bu forum ne ıcın acldı herkes bırbırıne destek olsun dıye kostek olsun dıye degıl ıkı kelımeyı bır araya getırıp bır cumle kurulmuyor yaa allah askına bu nasıl bır mevvzudur hıc kımsenın elektronık mekanıc bılgısı yokmu......!!!!!!!

ADMİN NERELERDESİN :(

arkadas burda pa 55 tr lerın yuzune kımse bakmıyomu hayırdır sıze bu forum ne ıcın acldı herkes bırbırıne destek olsun dıye kostek olsun dıye degıl ıkı kelımeyı bır araya getırıp bır cumle kurulmuyor yaa allah askına bu nasıl bır mevvzudur hıc kımsenın elektronık mekanıc bılgısı yokmu......!!!!!!!

ADMİN NERELERDESİN :(

merhaba öncelikle ama daha konuyu açalı 2 saat olmuş biraz sabretmen lazım diye düşünüyorum pa55 tr ile ilgilenen ustalar konuyu görünce bilgisi olan zaten yardım eder ama ilk önce sabırlı olman lazım diye düşünüyorum.

fdcturkey kardesım oncelıkle tesekkur edıyorum ılgıne ama konu o degıl 2 saat 5 saat olmus ne onemı var kı sonucta ben paylastım onca ınsan gormus okumus kımsemı anlamaz etmez neyse bosver guzel ınsan ben bu forum ne oldugunu cok ıyı bılıyorum 5 senedır burdayım nerdeyse TRAŞŞŞ yani
SAYGILAR :)

sımdı bak ben kotu olurum g600 bole demıs sole demıs derler :) olacagına bak yarası varsa gocunsun ;)

bekleyin..elbet birisi yardım eder..55 kullanan fazla kalmadı..

aynen ole kadır kardesım :) eksık olma saol

edit style kısmı pa 55 ne ad ıle bılmıyorum ama mutlaka ya edıt style yada benzer bı adı vardır
o menuye gırıp uyumsuz rıtmlerı drum ve perc olarak başka kıtlerde deneyebılırsın
drum bolumunu batı tarzı kıtler percussion kısmınıda arabıc kıtlerle dene begendıgınıde kaydet
kurcalandıgındacozulemeyecek bı cıhaz degıldır buyuk ıhtımal

mustafacamci1977 kardesım tesekkur edıyorm pekı ritimlerın ısmını nerden degısıyoruz !!!! cok oldum galıba farfındayım :))

estagfurullah sonucta yardımlasmak ıcın burdayız
ritmi en son editledıkten sonra write style deyınce yukarıda ısım degıstırme menusu goreceksın
pa serısı tecrubem yok ama kendı cıhazımdan yola ıkarak soyluyorum nede olsa menulerı cok yakın
kolay gelsın

Moderatör tarafında düzenlendi: