• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Duyarsan Ağlama - OR 700 v2 Plus

korkmaz

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa4x Pro
Kendi kendime söyleyebilecek kadar bir alt yapı işte, vokal için çaldığım pilotun sesini kısmayı bulamadım belki bilen birisi vardır bana yardımcı olur:)

İyi dinlemeler;

Cevap: Duyarsan Ağlama - OR 700 v2 Plus

güzel çalışma, sesler temiz, devamını bekleriz...

hocam sesler çatlıyor mu ? çok ilginç ben şimdi dinliyorum sesler rezil durumda, kaydederken böyle değildi ?

kayıt ta da çalmada da bir sorun yok kardeşim .çok güzel bir paylaşım olmuş .ellerine sağlık .büyük bir keyifle dinledim.. ki 'hala dahada dinliyorum.:)artık siteye her girdiğimde gözlerim seni arar oldu.;)

kayıt ta da çalmada da bir sorun yok kardeşim .çok güzel bir paylaşım olmuş .ellerine sağlık .büyük bir keyifle dinledim.. ki 'hala dahada dinliyorum.:)artık siteye her girdiğimde gözlerim seni arar oldu.;)

öncelikle bu teşvik edici yorumun için çok teşekkür ederim, ben tamamen hobi için yapıyorum bu işi hiç bir eğitimim yada geçmişim yok ama elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyorum, bu demoları koyma amacımda, burada ustaların demolarını dinleyip ben böyle çalamam boşuna yayınlayıp da kendimi rezil etmeyeyim gibi yanlış düşünceleri olan arkadaşlara ön ayak olmak, yoksa 3 demo yayınladım 3 ünde dehata var gerek akor olsun özelliklede vokale eşlik kısmında ama olsun sorun yok, 2 günde 1 demo yayınlamaya devam edeceğim, :)

sesde çatlama yok,ayrıca hoşuma gitti parça,sanat müziğünü pek bilmem ama çok beğendim parçayı.eline sağlıkkk

sesde çatlama yok,ayrıca hoşuma gitti parça,sanat müziğünü pek bilmem ama çok beğendim parçayı.eline sağlıkkk

çok teşekkür ederim, parça ferdi tayfur'a ait.

hocam hangi karardan çaldın transpoze ayarını filan nasıl ayarladın güzel sound yakalamışsın

Çok hoş bir çalışma olmuş elinize sağlık. Beni taaaa çocukluğuma götürdü bu parça.
İşinize yarayacağını düşündüğüm küçük bir eleştirim var:Sene 1985'te kendi başıma ilk ev kiraladığımda bütün zemini halı kaplamıştım sanki açık yer kalırsa ev darılacak gibi.Sizin demo bunu hatırlattı bana.
Rahat olun, kimse darılmıyor.
Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

hocam hangi karardan çaldın transpoze ayarını filan nasıl ayarladın güzel sound yakalamışsın

öncelikle teşekkür ederim,

yaylı oktav -1
ney oktav +1

Transpoze 0

Naturel LA üzeri çaldım si ve fa# komalı, ritim 4-4 karma.