• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

edirneli uğur kart

ugursalli

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa80-pa800
S.a abilerim kardeşlerim sizlere bende bir iyilik yapmak istedim.
başlık biraz değişik gelebilir ama izmirden pa80 nim var ken satın aldığım bir kartı sizlerle paylaşmak istedim.
Kart tamamen pa800 kitlerinden oluşmaktadır,baterileri davulları 800 ile birebir gelmektedir.
Kartın setinde paris hiltonlar rıhannalar ve bir sürü gerçek cluplar vardır roman ritimleri,baro ritimleri eksik yok yani genellikle herkesın zevkıne göre ritim bulunmaktadadır.

Kartın bin dosyası varken backup ı yoktur arkadaslar

güle güle kullanın kiminin duası yeter

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    23.1 KB · Görülen: 590
  • 2.jpg
    2.jpg
    26.3 KB · Görülen: 488
  • 3.jpg
    3.jpg
    23.4 KB · Görülen: 458
Cevap: edirneli uğur kart

kartı yğkledikten sonra rom seti yukleyın sonrada diğer seti banklara atın

teşekkürler hemşerim .

arkadaşım çok ayıp yahu adamlar emek vermiş sete sen ulu orta paylaşıyorsun

80 nın devrı bıttı be dayı bende para ıle satın aldım paylaştım gerısını sen bosver hem sende olsa paylaşmazsın bellı

80 nın devrı bıttı be dayı bende para ıle satın aldım paylaştım gerısını sen bosver hem sende olsa paylaşmazsın bellı

Sen bak rahatına kardeşim sene olmuş 2016 pa80 'mi kaldı artık...Helal olsun herkes senin gibi paylaşımcı olsa nevale sıkıntısı yaşamaz kimse

Paylaşım için teşekkürler.. Bu kartı crdye çevirebilrseniz bende bir denemek isterim

kardes herkes senıngıbı paylasımcı olsa keske allah razı olsun bete ve karta 200 tl ıstedıler 20 gunce allahsenden razı olsun

Mükemmel kardeşim sağ olasın inşallah..

Pa 80 şenlendi bu set sayesinde usta ya ben konuyu alt tarafta açmıştım yanlız bu seti ben çimentepeli hasan olarak biliyordum yanlış bilgilendirmeyelim dostlarımızı lakin şöyle bişey var bu karta uygun başka setlerde varmı rar dosyasından iki adet set birde kart için set var ben istiyorumki fabrika ritimlerinin olduğu tuşlarada yükleyeyim edirneli uğur kart uyumlu diğer setleride varsa bu konu başlığı altında toplayalım saygı ve sevgilerimle