• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ege bölgesindeki orkestracı dostlarıma...

dj-ramon

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 BABA
slm dostlarım ege bölgesindeki tüm orkestracılar ve özellikle izmirdeki dostlarım çankayanın keşme keşliğinden bıkan cihazını kucaklayıp metrelerce yürümekten yorulanlar oto park problemi yaşıyanlar ve 2 katı fiyatlarla tamir yaptırmak zorunda kalanlar artık bunlara son dostlarım renk elektronik güvencesi altında karabağlarda cihazlarınızın tamir bakım ve onarımlarını garantili yapılmaya başlanmıştır en kısa süredede ikinci el cihaz alım satımmımızda başlıyor fiyatlarımız oldukça makuldur kendi yapımımız filtrelerle kabinleriniz dahada güzel olacaktır ve kişiye özel kabin imalatımızda bulunmaktadır... irtibat telefonumuz 0 555 263 35 61 süleyman bey yada 0 555 449 31 40 bendeniz dj-ramon yani erkan :) ve 0 535 940 03 88 metin bey den bilgi alabilirsiniz ...kamera tamiride bulunmaktadır...teknik servis tlf no: 0 232 253 31 32 adresimiz 5714 sokak no : 132/ c fethibaba durağı karabağlar ve + olarak trakya müzik dostlarımıza özel indirimler saygılarımla hepimize hayırlı uğurlu olsun...:)

saol kıymetli dostum cansinanım sinancım bu arada ben nisanda start alıyorum senide yanımda görmek isterim volkanımada selamlar söle...şimdilik restorantlardayım ....nisanda düğünlere başlıyoruz bağlama ve klavyeni biran önce hazır tut... :) :) :) saygılarımla...

saol kıymetli dostum cansinanım sinancım bu arada ben nisanda start alıyorum senide yanımda görmek isterim volkanımada selamlar söle...şimdilik restorantlardayım ....nisanda düğünlere başlıyoruz bağlama ve klavyeni biran önce hazır tut... :) :) :) saygılarımla...

hayırlısı inşallah çekeriz bir ayar kendimize düğünler başlayınca haber et gideriz kısmetse...saygılar...cansinan_24

hayırlı olsun kardeşim.....bol kazançlar diliyorum........işleri ilerletmene de çok memnun oldum afferiim be ya