• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Eğitimli olanlar???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Arkadaşlar piyanist lik işine nasıl başladınız yani önce piano mu sonra org mu oldu ve gerçekten bu iş için eğitim alanlar kimler enrde ne eğitimi aldı kaç sene ve özellikle piano dersi alanlarda yazsın bir kaç sorularım olucak şahsen ben 6 sene çağdaş yaşam dan org dersi almıştım ..

Cevap: Eğitimli olanlar???

ilk orgumu öğretmenliğe başlayınca almıştım iki sene önce roland em50or idi ilk orgum sonra yamaha a1000 aldım ama hiç eğitim almadım kendi çabamla öğrendim org çalmasını tabi trakya müzikteki üstadların da çok yardımı oldu hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum

5 yaşından beri müzikle ilgiliyim, şu anda Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservaruvarı piyano bölümünde lise son sınıf öğrencisiyim. Varsa sorularınızı cevaplamaya çalışırım :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

5 yaşından beri müzikle ilgiliyim, şu anda Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservaruvarı piyano bölümünde lise son sınıf öğrencisiyim. Varsa sorularınızı cevaplamaya çalışırım :D

o zaman süper ama burdan çok uzun olur facemi eklermisiniz ordan konuşuruz...

peki teşekkür ederim