eiskent kardeşim için pa3x (ce)exb ersin eren ritimleri | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

eiskent kardeşim için pa3x (ce)exb ersin eren ritimleri

ersineren1970

Yeni Üye
Enst.
bağlama 4 ve 6 telli.....org,ud
yalnızca senin güzel sözlerin için kardeşim.yoksa inan değmez paylaşmaya.diğer konularda görüyorsun bu usb kullanan arkadaşlardan yalnızca 10 kişi bizi yorumlamış.bu kullanıcılardan ismini not ettiğim bir kaç arkadaşın haricinde bundan sonra kimseye bir şey paylaşmayacağım.bu yüzden zip olarak ekledim.kimse teşekkür bile etmez bir ay sonra link silinince 100 tane mesaj gelir abi linki yenile diye.bu ritimleri kendi setlerine edit yapan ve paylaşacak arkadaşlar lütfen ritimlerin ismini değiştirmeyin.ritimlerin sahipleri belli olsun.kendinize sahiplenmeyin.bu çalışmalar hepimizin.

Ekli dosyalar

eiskent

Gold üye
Enst.
Korg Pa3x pro
Cevap: eiskent kardeşim için pa3x (ce)exb ersin eren ritimleri

Ne diyeceğimi bilemedim. Teşekkür ederim. Bugün tek tek her ritmi denedim tekrar. Sesleri de keza. Gerçekten teşekkürden fazlasını hakediyorlar aslında. Ben ce (exb) aldığım ilk gün bile temiz bir piyano sesi, meyan trompet sesi için sizin pa800'e hazırladığınız setin seslerini yükledim. Sizin piyasa işi yapmadığınız görüyorum. Bol davul, bol arbuka, yükseltilmiş sesler ile göz alan set değil sizinki. Gayet profesyonelce hazırlanmış ve müzisyen eli ile hazırlandığı her halinden anlaşılan bir set. Pa800 için olan sette sesler bile tek tek gruplanmıştı. Bir ritmeden diğerine ya da sesten sese geçişte potans ayarını değiştirmeye gerek kalmayacak şekilde titiz hazırlanmış bir setle tanıdım sizi ve ce exb için hazırladığınız çalışma bu yüzden beni çok sevindirdi. Maddi kazanç gütmeden, bir emeği paylaşmak ve başkalarına fayda sağlamak Yüce Allah katında çok değerlidir. Eğer sizin çalışmalarınız normal olarak görenler varsa sadece bir ritmi editlemek ve doğru sesi yaratmak için otursunlar orgun başına ne kadar emek istediğini göreceklerdir. Yılların birikimini bizlere aktaran siz değerli müzisyenlerimizi kaybetmememiz gerektiğini düşünüyorum ve tekrar teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.

metocash

Yeni Üye
Enst.
pa3x

vallaha ilk defa böyle bi konu görüyorum.insanlar neden paylaşım yapmaz desemde bi tarafım hep düşünüyor paylaşsa nolcak sanki başkaları bi teşekkürü cok görerek bide kendi yapmış gibi alıp kullanıcak diye.sen günlerce aylarca uğraş böyle olsun bazı insanlara hak veriyorum ama sizin bu yaptığınız büyüklüktür.sete bakmadım usb siz calışırmı çalışmazmı güzelmii değilmi ama yazınızı okuduktan sonra sizi tebrik ederim.kendi adım teşekkür ederim.

kuscy

Üye
Enst.
korg pa300

paylaşmak güzeldir abi elinize sağlık 3x yok ama bigün olur belki

sadi

Yeni Üye
Enst.
Yok

elinize sağlık 3x yok ama bigün olur belki

asil26026

Yeni Üye
Enst.
korg pa 3x

şimdiden teşekkürler emeğe saygı beylerrr

nuramo

Yeni Üye
Enst.
KORG PA3X

Merhabalar kardeşim, ben sizin ritimlerinizi daha önceden tesadüf eseri dinlemiştim..gerçekten harikaydı..şu anda ce(exb) kullanıyorum. bu setle ilişkili yapmanız beni çok sevindirdi..sizin setinizden faydalanmak istiyordum bu benim için çok mükemmel oldu..Allah razı olsun sizden kardeşim..Çalışma hayatınızda başaılar dilerim..

baybars0006

Yeni Üye
Enst.
Yok

ben indirmeyecem arkadaşım ama paylaştığın için teşekürler.sen iyi niyetinden ödün verme kim ne derse desin.sen rahatsan sorun yok.yanlış anlama bi gün bi yerden bişy indirdim o gün org kilitlendi yemin ettim sonra.cüneytin son güncellemeleri dahil olmak üzere kendim nacizane bişyler ekledim onu kullanıyorum.yüreğinin güzelliğiyle ve hoşçakal.

boyabat

Yeni Üye
Enst.
Yok

kardesim biz artik birbirimize saygi kavramini yitirmis durumdayiz.sen bir ritimin tesekkur edilmedigine kiziyosun hergun ölen onlarca askere kac kisi tepki veriyo angut angut bakiyoruz isimiz gucumuz menfaat olmus biraz duyarli olalim arkadaslar el öpmekle dudak asinmaz tesekkur özur insani kucultmez dahada buyutur unutmayin calismalarindan dolayi tesekkurler arkadasim

bydjmehdi

Üye
Enst.
pa800, gw8

hocam anlıyorumsizi ama gerçekten bizler madur oluyoruz ama emeğinize sağlık

karasahin76

Yeni Üye
Enst.
korg pa 80

hocam ellerine , yüreğine sağlık , titiz ve profesyonelce hazırlanmış ve zaman harcanmış her hangi bir maddiyat beklemeden bizlelre paylaşmışsın binlerce teşekkür

KRAL_05

Yeni Üye
Enst.
korg pa-80 roland em-2000

emeğinize yüreğinize sağlık arkadaşlar

pianist7383

Yeni Üye
Enst.
korg pa3x

çok teşekkürler paylaşımınız için

elegans

Yeni Üye
Enst.
pa800

ersin arkadaşıma her ne kadar 3x kullanmasamda çok teşekkürler...emeğine sağlık...800 de ritimlerin var....

hakan-izmir

Yeni Üye
Enst.
korg pa 3x

değerli kardeşim, ce usb kullanıyorum. güzel ses ihtiyacım var. arkadaşların birinde sizin ritimleri dinledim gayet güzel ,bu set tam sürümmüdür,kilitlimidir bilmiyorum. deneyecem,paylaşım için teşekkür ediyorum.

alikorg

Üye
Enst.
KORG Pa 3x

teşekkürler

sekooo

Yeni Üye
Enst.
a1000tr

paylaşmak yeni dostluklar sağlar