• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EMo USB DEMOLARI?

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Değerli a2000 kullanıcıları emo usb alan üstadlarımız olmuştur siteden, bi kaç demo paylaşsanızda set hakkında fikir edinsek,Emo müziğin demo yapmasını beklersek çok bekleriz , o yüzden siz değerli üstadlardan emo set demolarını bekliyoruz...

şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

Cevap: EMo USB DEMOLARI?

Gökhan başlığı görünce demolar çıktı zannettim. Bu gidişle demo falan dinlemeden satacağız aleti galiba. emo müziğin önüne götürüp yakacağımmm.

trakyamuzik'e pusu kurdum resmen konu bekliyorum ya

Bugün DRSalim üstad demo payasacagını söylemişti umarım bi aksilik olmassa bekliyoruz Salimcm

hocam bu aletı al emo set yapacak , demoları duymazsan getir yak mı dediler?

Bu yaklaşım tarzı yanlış. Cihaz piyasaya çıkarken "EMO USB yapacak" dendi, hatta Emo kendisi başka bir forum sitesinde "A2000'de sesleri ve ritimleri pa3xe göre daha iyi alıyorum" demişti. Emo dediğimiz adam bu sektörde uzun yıllardır varolan ve hemen hemen tüm yörelerin isteklerini ve ihtiyaçlarını çok iyi tanıyan bir adam. Tabiki A2000 alanlar arasında Emo'nun setine güvenenler var çok sayıda. Sonuç olarak geçmişe bir bakarsanız arkadasında Emo olan aletin alıp yürüdüğü görürsünüz. (Pa80, Pa1x, Pa800)

emo usb çıkmasına 1-2 gün kala demoların konması gerekirdi inşaallah yakın zamanda demolar gelir ...

Evet öyle dediler, Aleti al emo set yapıp demo yapmazsa git yak dediler. ironi den de mi anlamıyorsun benim güzel kardeşim.

adamlar parasıylada olsa gecelerıne gundzlerıne katıp bısıler yaptılar davulun sesı uzaktan hoş gelir.. birde onlara sormak lazım bu set çalışması süresince kimbilir ne sorunlarla karşılaştılar bunlardan hangımızin haberi var? herşeyi geçtim madem ole bekleseydınız set cıksaydı dınleyıp aletı alsaydınız.biraz sabır biraz hoşgoru.forma ve face e bakarsanız benimde bu konuda serzeniş ve eleştirilerim oldu adamlar usta demekkı bi bildikleri var.kimse kimseyi kırmasın küstürmesin

adamlar parasıylada olsa gecelerıne gundzlerıne katıp bısıler yaptılar davulun sesı uzaktan hoş gelir.. birde onlara sormak lazım bu set çalışması süresince kimbilir ne sorunlarla karşılaştılar bunlardan hangımızin haberi var? herşeyi geçtim madem ole bekleseydınız set cıksaydı dınleyıp aletı alsaydınız.biraz sabır biraz hoşgoru.forma ve face e bakarsanız benimde bu konuda serzeniş ve eleştirilerim oldu adamlar usta demekkı bi bildikleri var.kimse kimseyi kırmasın küstürmesin

Sende haklısın arkadaşım fakat, sende biliyorsun ki, a2000 i olan herkes şu an bilgisayarın başında sürekli siteleri gezip bir demo varmı, bir tanıtım varmı diye dolaşıyor. Bizlerde serzenişte bulunmakta haklıyız, set yapılacağı duyurulalı kaç ay oldu ve herkes merak içinde, sadece bir ses yada ritimi bile demo yapı koysalar, insanlar fikir sahibi olacak. Biz demiyoruz ki, tüm seti demo yap bakalım. Mesela bir m3 zurna sesi dinlesek fena mı olur. Ufak tefek serseniş leri seninde büyütmemen gerekir. Bizler biraz gıdıklayalım ki emo usta burda birşeyler yayınlasın herkes fikir sahibi olsun. Ortada büyük bir emek olduğunu herkes biliyor ve kabul ediyor. Bu sebepten takdir etmek için ve sete sahip olabilmek için uğraşıyoruz.... Saygı ve sevgilerimle...