• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emo usb layer set

EMRE_53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A2000 PLUS EMO USB
Arkadaşlar emo usb kullanıyorum ve size bir iki tüyo vermek istiyorum emo usb de ve yamaha a2000 de la yer özelliği var bu la yer özelliğinde 1 tuşa 5 farkli drum kıt yerleşir bu kitlerle istediğiniz tonu yokluğu yakalayabilirsiniz ben aleette yaptım ve klavyenin kick leri tyros 4 real kıt gibi oldu ve ritimler kemik gibi geliyor ve sanki arkada canlı davul varmış gibi herkes aletini kurcalasin bence yamaha hem SES kartı olarak hemde netlik olarak 10 numara bir alet la yer olayına nerden giriyoruz style creator kısmından ritim yazma bölümüne giriyosunuz drum kıt örmek rhy1 kanalindan drum kiti seçip direct acsess tuşuna nasıl touch düğmesine basın ve sayfa karşınızda volum yazan düğmeye la yer hassasati yerini ayarlayın kickler değişecektir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Emo usb layer set

emre53 kardeşim layeri bulamadım sana zahmet sıralı bir şekilde anlatabilirmisin ..saygılar..

cevap yok mu .....

Function düğmesine baş style creator e baş drum kıt seç direct acsees le touch düğmesine aynı anda baş ekranda sayfa acilicak volume yazan ikonu hangi kick e baş volume u değiştir fark edeceksin

tuş dokunuş hassasiyetindenmi bahsediyorsun. yani hard, normal, soft gibi.. onu biliyorum ancak layer diye bir şey bende çıkmıyor.. cihaz a2000 mi a 3000 mi...

Layeri bulamadım...

hani cevap nerde....

Emre 53 kardeş bi cevap yaz...