• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EMO yu yapanlara!

bustamd

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha PSR-A2000 EMO USB
Arkada$lar,

ben PSR-S650den PSR-A2000 + EMO USB ye Transfer oldum.

$unu demek istiyorum.

Bu EMO USB yapanlar hepsi kafayi yemi$ler :) Gercekden böyle süper bir SET nasil yapilir yaaa... inanin o EMO Paketi yükledikten sonra PSR-A2000 ile calmak o kadar mükemmel bir$ey ki, inanilmaz. Her Ritim ve her Ses degistirdigimde 32 di$lerimi göstermeye birakamadim, sürekli mutluluktan ve o Orgun bu kadar mükemmel Ses cikmasina sevindim. Ayni cocuga coook istedigi bir Oyuncak alirsaniz ya, o bicim.

EMO ile emekleri Nevzata, Batuha, Hem$erim drSalime, emircan ve tüm ekibine kutluyorum, ve inanilmaz bir§ey ba$ardiginiza ifade etmek istiyorum.

Sizler her$eyi hak ediyorsunuz, türkiyenin ve Yamaha'nin gururursunuz. Allah Razi olsun emeginizden. Mükemmelsiniz! Yolunuz acik olsun!

Te$ekkür Te$ekkür Te$ekkür !!!

Almanyadan katildigim icin eksik olan klavyemdeki türkce harfleri af edin.

Saygilarimla
Murat Dönmez

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: EMO yu yapanlara!

aynı seti s650 için niye yapmazlar ki

hayırlı olsun zaten a2000 emo usb olmadan anlamsız yani arabayı tekerleksiz sürmeye benziyor:)

gazlayın bakalım :)

Benimde ilk yamaham A 2000 emo usb li, sagolsun nevzatin tavsiyesi ile aldim.. Emrah bu usb yi tyros 4 ünde okudugunu söyledi insallah bu yil tyros modelide alicagim ama a 2000 ni asla birakmam cok pratik ilk göz agrim diyelim. sakin abarti sanmayin ama ilk defa müzik yaptigimi hissediyorum ve dahasi ilk defa bastigim notalari armonileri net duyuyorum veee bende emo usb ye emegi gecen tüm canlara tessekkür ediyorum,süper duygularla ritimler sesler hazirlanmis..

Bugün arkada§larla ilk provamizi yapdik, mükemmel, tek kelime MÜKEMMEL! O Sazin Harmonisi, Elektron'un Teli, Ney ve Kavalin üflemesi. Gercekden harika, parcalari calarken ve söylerken hep yüzümüz güldü, o ara sira cikan süper Harmonilerden! Cok memnunum, bu allet gercekden güzel, bize tanitanlara da te$ekürler!

Konu başlığını görünce kötü bişey var sandım :D

akoru bastığım zaman gelen o altyapılar o basın hareketleri insana okutuyor şarkıyı emo sete verdiğim para son kuruşuna kadar helal olsun emek veren ve bizleri bu ritm ve seslerle tanıştıran herkese saygılarımı sunuyorum teşekkürler...

siteden demolarını dinledikçe insanın gerçekten a2000 ( emo usbsinide tabi) alası gerçekten geliyor, hakikaten acayip güzel olmuş, alırız herhalde ilerde öyle görünüyor....