• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emrah kaca dikkatine

EMRE_53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A2000 PLUS EMO USB
Emrah kardeşim update ne zaman yapacaksınız a2000 e 1 sene geçti hiç paylaşım yok güncelleme olacakmi bir cevap bekliyorummm

Cevap: Emrah kaca dikkatine

aynen katılıyorum hiçbir uğraş yapılmıyor öylece bırakıldı yamaha a2000 güncelleme bekliyoruz lütfennnnn

emrahın geçmiş çalışmalarında kaç uptade yaptığına bir bakın

Beni geçmiş çalışmaları ilgilendirmiyor hala usb de eksikler var tam 1 yıl geçti yapmiycaksa söylesin bizde beklemiyelim

Beklememekte fayda vardır :)

1 yıldır bekliyoruz kardesimmm

:) 10 sene bekleyenler var :) yani 9 yılın daha var. Ben hiç bulaşmamıştım ona yıllar boyu ki bir sıkıntım yoktu .. nitekim birinin vesilesi ile bulaştım ve bana piyangoda amortiden 3 sene çıktı :) Ama artık milli piyango oynamamaya karar verdim. Emonun ses ve kitlerine karışık gelen iyi ve iş gören ses ve kitleri upgrade ediyorum. zamanla iyice ve tamamen milli piyangodan kurtulmuş olacağım.
Ama dostum ve de hemşo.. sen yine bekle... Sabreden derviş ya muradına erermiş,... erebilir...

Ama şu da var.. emoyu takip edeceksen her yeni çıkan cihazdan bir tane alırsın.. Dolayısıyla her cihazda bir takım farklılıklar olabilir.. dolayısıyla bütün bu cihazları bir araya getirdiğin zaman komple ve sorunsuz hatta eksiksiz gibi bir ses ve ritim sermayesine sahip olabilirsin. :) Aman hemşo kızma bana.. son kısmı sadece şakadır. Gerçekten özür diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emrahtan artık bişey beklemeyin yapmaz parayı buldu çünki :)

olmayan bi rtm varmı emo usb dee 10 yıldrı bekleyen var mesela sen sivasi seyret 1yıldır rovanşta bu rtm emo sette var demek 1yıl olmuş guncelleme yapalı bide adam her şarkı icin intro yapıp guncelleme yapamazkı bence emo 1numara oyle olmassa korgda rolandda yamahada emo nevalesi olmazdi bu adam bizim icin bi velinimet..

şu an piyasada top 20 listelerine giren şarkıların %95'ini emo'nun setindeki ritimlerle rahatlıkla çalabilirsiniz.en fazla ufak bir kaç ayar değişikliği ile daha da iyi hale getirebilirsiniz.zatem emo set'i kullanacak klavyeniz varsa iyi klavyeniz var demek, e birazda klavyenin hakkını vermeye çalışmak gerek bi kaç ritim yazmaktan zarar gelmez:)