• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

emx 5014 aldım kullanan var mı?

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
değerli hocalarım,kardeşlerim sahne aldığım salondan ekipmanlarımdan birkaç değişiklik yaptım dynacord 1600-2 mikserimi çektim ve yerine yamaha emx 5014(500*2)aldım ve koydum.mikseri 2 adet power ile kullanıyorum.tonları çok yumuşak ve soft geldi.dynacord la birbirinden farklı güzel yönleri var.ama mikser çok tiz çok ani mikrofon ötmeleri yapıyor,tizleri kısmak zorunda kalıyorum.kullananlar varsa onlarında yorumlarını bekliyorum.mikseri geri vereyim mi ilerde sıkıntı çıkarır mı?

Cevap: emx 5014 aldım kullanan var mı?

Hocam bana göre Dynacord Yamaha nın bu modeline göre çok daha üstün.Ama sıfır aldım Dynacord da eskidi diyorsan ve sesler seni tatmin ettiyse sorun yok...Tiz konusu ise ekolayzır dan rahatlıkla halledilebilecek bir konu...Bu konuda tecrübeli arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz...

teşekkürler hocam bugün mikseri iade etme konusunda hem fikirim.zira alet çok tiz ekolayzerden güzel ton çekerim ama ne yaptıysam nafile tiz tiz tiz ötmeler öldürüyor dynacordda daha böle bişi yaşamamıştım yarın iade ediyorum ben dynacord 1600 ü seslendirmelerde kullanacağım için yerine emx 5014 almıştım ama dynacordla şimdilik devam saten bir sene olmadı alalı uzun yıllar gideceğinden de eminim,saygılar...

Hayırlısı olsun hocam kolay gelsin...

antifeedback ozlelliği vardı onu acmamıs olabilirmisin?kısmen rahatlatır ama .yamaha mikserlere karsı alerjım vardır.tonlar yumusak fakat hacımsız.ve efekt katından nefret ederım.eskiye don yamahadan mıkserden uzaklas..

birşey diycem ama inanırmısınız bilmiyorum:)bugüne kadar piyasadaki bütün markaları hemen hemen kullandım ama yalnız bir tanesi hariç!!!ve saund-çek'te iyi bir deneyimim var.bugün yamaha emx5014 modeli iade etmek için gittim dynacordu tekrar kurup yola devam edecektim.bir baktım ki startech ps800 powermikser!!!evet yanlış duymadınız şu beğenmediğimiz teneke dediğimiz startechi kapalı kutu salona getirdim.dynacord 1600'ün üzerindeki ekolayzer ve tonların aynısını onda yaptım ve sonuç harika...bir çoğunuza bu saçma gelcek ama yamaha 5014'den daha mükemmel ton aldım.beğenmediğimiz sıfırı 800 tl olan startech mikser inanın mükemmel.saten aleti deck mikser olarak kullanıyorum,gücü power'dan alıyorum sesler çivi gibi,artık dynacord mikserim yorulmayacak,herkeze tavsiye ediyorum ama bu paraya inanın mükemmel.yaşım genç olmasına rağmen ses sistemleri,tonlama,saund-çek,elektronik üzerinde bir deneyimim var.elimden nerden baksanız ciddi söylüyorum en az bi 20 tane mikser-powermikser geçmiştir.değerli hocalarım,kardeşlerim bu yazdıklarımın altında birşey aramayın,cihaz kötü olsa yorumlarım o yönde olur.800'tl ye 1200 watt gücünde powermikser arıyorsanız hiç beklemeyin startech ps800 alın,bu arada alet servis yüzü görmüyor:)

Moderatör tarafında düzenlendi: