En çok rezil olduğunuz anlar... | Trakya Müzik
  • Dil için En allta sol da English (US) yazar 'tıklayın' açılan pencerede Türkçe var onada tıklayın.. tamamdır..
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

En çok rezil olduğunuz anlar...

Enst.
KORG pa800
Üstadlarım, sanatınızı icra ederken düğünde, cafede veya evde çok utandığınız, güldüğünüz veya üzüldüğünüz olaylar olmuştur elbet.Sitenin yenilenmesinden önce bu konu yine vardı.Şimdi tekrardan başlıyoruz.Neler geldi başınıza, anlatın bakalım :D

Enst.
KORG pa 3x pro, Bağlama
Bir keresinde şarkının ilk mısrasını söyledim, devamı bir anda iptal, bütün gözler de sende, ben hemen yumulurum mixere böyle zamanlarda, ya nooldu bu alete dercesine.. tavsiye ederim, iyi taktiktir:)

Enst.
yamaha A2000, Korg pa3x pro, bağlama
bir kere bende unuttum sözleri ama inat ettim birinci bölümü tekrar okuduktan sonra aklıma geldi...tabi anlayanlar anladı zaten...
saygılarımla...

Nuri_Dardanel

Paylaşımcı Uzman Üye
Enst.
Yamaha a1000 korg pa800
bir keresinde ilkokuldayım amcamla beraber düğünlere gidiyorum alaturaları toplamak için :)
ortalıkta fazlaca çocuk var ve paraları götürüyorlar yine fazlaca para atıldı ortaya ve ben bir anda sahneye atlatım ama gerçekten çünkü ayağım takıldı yere kapaklandım herkes oynarken ben damadım ayaklarının arasında kalakaldım :) damat bana baktı napıyon lenn sen dedi :) çok utanmıştım :) ama ekmek parası naparsınız....
saygılarımla

Enst.
KORG pa800
bir keresinde ilkokuldayım amcamla beraber düğünlere gidiyorum alaturaları toplamak için :)
ortalıkta fazlaca çocuk var ve paraları götürüyorlar yine fazlaca para atıldı ortaya ve ben bir anda sahneye atlatım ama gerçekten çünkü ayağım takıldı yere kapaklandım herkes oynarken ben damadım ayaklarının arasında kalakaldım :) damat bana baktı napıyon lenn sen dedi :) çok utanmıştım :) ama ekmek parası naparsınız....
saygılarımla
Çocukluk dönemi olduğu için fazla sorun olmasa gerek :D

saygılarımla
Damadın gözler bozuktu herhalde nabıldıgı apacık ortada degil mi :D

Enst.
Yamaha Or700 V1
bende ilk gitmiştim düğüne acemilik soliste 2 ses dikten çalınca bende arkadan çıkmaya çalıştım anlıcağınız dizi boyuydu : ) utandım bide böyle ters ses gelince gülme tuttuğundan zor yırttık büyük ders oldu bana : ) Allah kimseye bu tarz şeyler yaşatmasın inşAllah..

Enst.
korg pa800 & psr a1000tr & bağlama
abi geçen yaz antalyada işe gitmiştik antalya kaymakımınmı yoksa valinin kızının düğünüydü öyle hatırlıyom yani kısaca sosyete düğünüydü abi her parçayı çalıom oynayan yok bnde falan sorunmu var sanıom ama ondan öncede 250-300 düğün atmışım nerdeyse o düğünde çok sinirlendim o yüzden millete bnmi kÖTÜYÜM DİYE SORMAYA BAŞLADIM AMA MEĞERSE ONLARIN ADETİ VARMIŞ BAŞ BÜYÜKLERİ GELMEDEN OYUNA KALMAK YOKMUŞ ORDAKİ ADAMLARDAN BİRİ BUNU BANA ANLATI ORDA RESMEN YERİN DİBİNE GEÇMİŞTİM YAW KENDİ KENDİMİ GELİN GÜVEY OLUYOMUŞUM İŞİN ASLINDA :)

pymmemo

paylaşımcı üye
Enst.
pa3x & pa800
Saolnda proğramdayim,taki merasimi oluyor ve bende kola içiyorum neyse dansa aliyorum ve tam parçanin ortasinda ağzimdan gaz çikio.bidaha da proğramda kola içmedim,çünkü herkez bana bakmişti ne rezil olmuştum ya

volki

Yeni Üye
Enst.
pa800
Ah be çok güldüğüm bi anı: uşakta bi köyde düğüne gidicez tabi yer sorduk bi amcaya. amca dedi bize bi cigara yakın bitinceye kadar ordasınız neyse sigarayı yaktık biz sigara bitti biz hala köyü göremedik tabi epeyce uzakmış aslında. sonra köye geldiğimizde yaşlı bi teyzeye (gelinevi) nerde teyze diye sorduk ben bilmem kocam bilir oğlum dedi :)) meğerse gelinevini genel .. sanmış kadıncağız :)) bizde hata tabi kız evi nerde diye sorsana diğmi ? :))

eddie

Moderator
Moderator
Enst.
PSR A1000 TR - Baglama
K.Camlicada sahnedeyim ahmet kaya istekleri baya doldu peceteler falan.
neyse girdim arka mahalleyi sonra kafam sikar giderim e bagladim ardindanda
ben genelde sahnedeki sanatcilarin ideoloji degil sadece muzik yaptigini
herkesin anlamasini saglamak adina Mustafa Yildizdogandan Turkiyemi calarim.
Ortami cok iyi yumusatiyor tavsiyemdir. Tam Md den hazirladim Turkiyemi,
Giderim den son nakarati okuyorum bitince arasiz gecis yapicam.
Elemanin biri sahneye bir daldi ayagima dayadi 14 luyu... Calmiycaksin bu sarkiyi falan!!
Neyseki garsonlar beni cok severdi keza isyeri sahibide oyle.
Adami yaka paca attilar disari oyle kurtardik pacayi :)

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
Müzik ve eğlence dünyasında sanırım en çok karşılaşılan şeylerden biridir..Özellikle düğün ortamlarında..

Misket çalmaktadır..İnsanlar gayet güzel oynamaktadır..Birisi gelir "abi bi misket çalında oynayalım"..Orkestra dumur tabiki...

Nuri_Dardanel

Paylaşımcı Uzman Üye
Enst.
Yamaha a1000 korg pa800
Müzik ve eğlence dünyasında sanırım en çok karşılaşılan şeylerden biridir..Özellikle düğün ortamlarında..

Misket çalmaktadır..İnsanlar gayet güzel oynamaktadır..Birisi gelir "abi bi misket çalında oynayalım"..Orkestra dumur tabiki...
evet yaa benimde çok başıma geldi bir de çiftetelli versiyonu vardır onun :)

tellisaz

Süper Üye
Enst.
korg pa800,bağlama
Bir keresinde gelin tutturdu cd den yabancı parça ile dans istiyoruz(enriko dan hero)bende cd çalarların azizliğini bildiğim için canlı birşeyler çalalım dedim ama nafile düğün başladı gelin damat kapıdan girdi cd den müziği verdim klavyem açık yanımda solistim.dansın tam ortasında müzik sustu.meğer cd çizikmiş,öylece kalakaldılar ben derhal canlı müziğe girdim durumu toparladık...

Enst.
KORG PA2X
arkadaşlar bende geçen hafta programdayım kadınlar matınesi tarzı bir program tam milleti gaza getirmişim roman havası ile orgun sehpasının kilidi ne olduysa anlamadım takır takır org yerde allahtan sehpa dendeli şekilde açıldı ve org sehpanın üzerinde kaldı ama yerlerde :D bütün millet oyunu bıraktı başladılar gülmeye ben de utandım sehpayı kaldırdım orgu koydum tekrar aynı olay sonunda yuvarlak bir masa bulduk rahatladım
çok kötü oldum ama:eek::rolleyes::p:):D

Enst.
Yamaha Tyros II
Ah be çok güldüğüm bi anı: uşakta bi köyde düğüne gidicez tabi yer sorduk bi amcaya. amca dedi bize bi cigara yakın bitinceye kadar ordasınız neyse sigarayı yaktık biz sigara bitti biz hala köyü göremedik tabi epeyce uzakmış aslında. sonra köye geldiğimizde yaşlı bi teyzeye (gelinevi) nerde teyze diye sorduk ben bilmem kocam bilir oğlum dedi :)) meğerse gelinevini genel .. sanmış kadıncağız :)) bizde hata tabi kız evi nerde diye sorsana diğmi ? :))
Hahahahaha yarıldım buna yaaa süper :D teşekkürler arkadaşım güldürdün beni gece gece :D

herkesin başına bişi gelmiş yaa enteresan olaylar var :)

Enst.
KORG PA2X

vallahi benımde en gıcık olduğum bir olay genelde kastamonu zonguldak iç anadolu bölgesi eğlencelerinde böyle şeyler benımde başıma sıkça geliyor ama müşteri veli nimettir ritmı durdutup biraz ağırlaştırıp tekrardan devam :):D

Enst.
Yamaha Or700 V1
ritim durdurup yeniden başlatmak güzel fikirmiş :D benimde başıma düğünde çok geliyor birde alkol varsa hele bi keresinde roman havası çalıyoruz sarhoş bi abi geldi koşturarak : "Dur dur bunu bana roman havası çal " diye gülermisin ağlarmısın tarzında zor tuttum kendimi :D

erdemist

Yeni Üye
Enst.
tyros2,bağlama,kaval, gitar,or700,u
siz hiç düğünde damada gelin diye seslendinizmi?:D:D
ben "gelin ve damat hanımı piste bekliyoruz" deyince millet gülmekten yerlere serildi:):D:)