• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En fazla 1700 , 1800 TL civarında org önerisi

rockmuhammed

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
piyano, Gitar, Roland BK-5 OR
Merhabalar. Ben genellikle piyano sesini kullanacağım ama içerisinde türk müziği seslerini, komalarını barındıran hafif taşınması kolay bir org almak istiyorum.
Araştırmalarımda benim en çok ilgimi çeken org roland gw8 ve prelude modelleri oldu. Ancak yine bu modelleri araştırırken bir çok kişinin rolandı kötülediğini hiçbir şeye yaramayacağını bu paranın bu modellere verilmeyeceği şeklinde yazılar okudum. Bir kaç tane de yakın org piyasasını bilen arkadaşıma sordum onlar da önermedi. Sizce nasıl bir org alabilirim?
İkinci el de olabilir ama türk müziği seslerini ve komaların içerisinde olması ve en azından idare edebilecek ritimlere sahip olması ve en önemlisi benim için hafif ve taşınması kolay olan bir org önerirseniz çok sevinirim.

Cevap: En fazla 1700 , 1800 TL civarında org önerisi

valla kardes korg pa55 veya 60 dıcem ama 1 2 ay içinde roland bk5 or dıe bııhaz cıkarıya vıdeoları var nette onu alabılırsın sıfır guzl alet işiini görrür

valla kardes korg pa55 veya 60 dıcem ama 1 2 ay içinde roland bk5 or dıe bııhaz cıkarıya vıdeoları var nette onu alabılırsın sıfır guzl alet işiini görrür

Evet baktım güzel ve hafif bir şeye benziyor. Sizce fiyatı ne kadar olur?
ve gw8 ve prelude modelleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Or700v1 ve v2 al derim

valla kardsm gw8 fena degl mp3 de okuyo ama batı aletı bk5 yenı teknolojı ıkısnıde dene ole karar ver

Or700v1 ve v2 al derim

Merhaba. Araştırdım güzel bir alete benziyor. Ama fiyatı bir az uçuk 3200 TL civarı.
Açıkçası sıfır almaktan yanayım ama ona da bütçem yetmiyor.
Yinede ilginiz için teşekkür ediyorum.

Hafif olsun, koma olsun, piyano sesleri iyi olsun, türk sesleri de olsun, fiyatı 1800 olsun.. deyince ilk akla gw8 veya prelude geliyor. bk5 te iyi, fiyatı 999 euro olacak sanırım. Rolandın piyano sesleri bence iyi, türk sesleri de başarılı. Korg pa 500 tr de düşünebilirsiniz ama rolandlardan biraz daha ağır sanırım. Yamaha psr serisinin piyanoları roland gibi değil bence, bir de yamaha tuşları çok yumuşak, piyano çalışmak için hissiz bence.. Deneyerek almanızda fayda var.. Kolay gelsin

Hafif olsun, koma olsun, piyano sesleri iyi olsun, türk sesleri de olsun, fiyatı 1800 olsun.. deyince ilk akla gw8 veya prelude geliyor. bk5 te iyi, fiyatı 999 euro olacak sanırım. Rolandın piyano sesleri bence iyi, türk sesleri de başarılı. Korg pa 500 tr de düşünebilirsiniz ama rolandlardan biraz daha ağır sanırım. Yamaha psr serisinin piyanoları roland gibi değil bence, bir de yamaha tuşları çok yumuşak, piyano çalışmak için hissiz bence.. Deneyerek almanızda fayda var.. Kolay gelsin

Sonunda roland alacam galiba. Ama okuduğum yazılar beni biraz korkutmuyor da değil.
Teşekkür ederim.

bak değerli kardeşim Roland gw-8 yada perlude alma!.., ha bk 5 alırsan o alet fena değil iş yapar ama benim sana tavsiyem or700 gibi bi cihaz al.. eğer biraz paraya kıyarım dersen a2000 plus al dehşet bi alet.. Yamahaya tövbe etmiştim ama a2000 yamaha hakkındaki tüm düşüncelerimi yerle bir etti.. rolandtan uzak dur derim yanlıs anlama.. alacaksan bk5 al gerisi hikaye

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri