Erivan zurna ve yeni halay ritimleri!!! | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

Erivan zurna ve yeni halay ritimleri!!!

Enst.
Yok
uzun zamandır korg kullanıcısıyım forumlarda bakmadıgım indirim kullanmadıgım yüklemediğim nerdeyse set yok yöresel bir çok ritim ve ses var ama bunu toplu olarak bir arada toplamak ve paylaşmaya gelince malesef bişey yok gecenlerde bir arakadas ile sohpet ettim pa800 org var içinde çok yeni farklı bir zurna sesi vardı bu digerlerinden farklı ve elektro saz sesi çok iyi tonlanmış efektler katılmış rica ettim seti kullanmak için öyle bedavada istemedim ücret karşılığı talep ettim gelen cevap olumsuz ..bencillikten başka bişey yok ne war yani paylaşıpta ne kaybedeceksin???MESAJIM ÇOK AÇIK DEGERLİ ARKADAŞLAR ELİZDE VARSA GÜZEL SETLER GÜZEL VİDEOLAR ÇALIŞMALAR PAYLAŞIN YENİLİKLER FARKLILIKLAR HEPİMİZ İÇİN FAYDALI OLACAKTIR EGER DEDİĞİM SETİ ALABİLİRSEM ERTESİN GÜN BU PLATFORMDA PAYLAŞACAGIM İSTEYEN HERKES FAYDALANSIN..

Enst.
korg pa800 gem wk8se
Cevap: Erivan zurna ve yeni halay ritimleri!!!

çok teşekkür ederiz dadaruhi düşüncen çok güzel

Enst.
>>korg pa 3x>>

bahsettiğiniz set renas miran seti olabilir hocam indirip deneyiniz onda güzel zurnalar ve bahsettiğinz gbi çok güzel bir elektro saz var

Enst.
YAMAHA A1000

arkadaşlar osettevar ama içerisi boş indirip denedim set olarak bile görünmüyor arkadaşlar sesleri tek tek çekeyim dedim saunt ismi var ama boş oset olan varsa paylaşabilirmi

msi_01

Yeni Üye
Enst.
Korg pa800

emeğine sağlık

Enst.
Yok

çok teşekkür ederiz

Enst.
korg pax2-yamaha A 2000-
Yahu ülke bu kadarmi beyin bosalmasi yasadi ? hele önce konuyu acan sahis ne yazmis onu bi okuyun. Sonrada tsk mü ediyorsunuz,elestiriyormusunuz karar verirsiniz. Baglamissiniz otomatige, tskler,eline saglik vs.vs..Burdan anladim ki cougunuz mp3 yada MD cisiniz.. sizin yüzünüzden gercek müzisyenler is yapamiyor..