Erivan zurna ve yeni halay ritimleri!!! | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

Erivan zurna ve yeni halay ritimleri!!!

dadaruhi

Üye
Enst.
Yok
uzun zamandır korg kullanıcısıyım forumlarda bakmadıgım indirim kullanmadıgım yüklemediğim nerdeyse set yok yöresel bir çok ritim ve ses var ama bunu toplu olarak bir arada toplamak ve paylaşmaya gelince malesef bişey yok gecenlerde bir arakadas ile sohpet ettim pa800 org var içinde çok yeni farklı bir zurna sesi vardı bu digerlerinden farklı ve elektro saz sesi çok iyi tonlanmış efektler katılmış rica ettim seti kullanmak için öyle bedavada istemedim ücret karşılığı talep ettim gelen cevap olumsuz ..bencillikten başka bişey yok ne war yani paylaşıpta ne kaybedeceksin???MESAJIM ÇOK AÇIK DEGERLİ ARKADAŞLAR ELİZDE VARSA GÜZEL SETLER GÜZEL VİDEOLAR ÇALIŞMALAR PAYLAŞIN YENİLİKLER FARKLILIKLAR HEPİMİZ İÇİN FAYDALI OLACAKTIR EGER DEDİĞİM SETİ ALABİLİRSEM ERTESİN GÜN BU PLATFORMDA PAYLAŞACAGIM İSTEYEN HERKES FAYDALANSIN..

ismail05

Üye
Enst.
korg pa800 gem wk8se
Cevap: Erivan zurna ve yeni halay ritimleri!!!

çok teşekkür ederiz dadaruhi düşüncen çok güzel

nakee

Üye
Enst.
>>korg pa 3x>>

bahsettiğiniz set renas miran seti olabilir hocam indirip deneyiniz onda güzel zurnalar ve bahsettiğinz gbi çok güzel bir elektro saz var

osmanliadil

Yeni Üye
Enst.
pa 80

Tsk kardes

polo

Üye
Enst.
YAMAHA A1000

arkadaşlar osettevar ama içerisi boş indirip denedim set olarak bile görünmüyor arkadaşlar sesleri tek tek çekeyim dedim saunt ismi var ama boş oset olan varsa paylaşabilirmi

MUZISYEN3535

Yeni Üye
Enst.
klavye

Tesekkurlerrrrr

msi_01

Yeni Üye
Enst.
Korg pa800

emeğine sağlık

alpaslan_

Yeni Üye
Enst.
Yok

çok teşekkür ederiz

yilmazch

Üye
Enst.
korg pax2-yamaha A 2000-
Yahu ülke bu kadarmi beyin bosalmasi yasadi ? hele önce konuyu acan sahis ne yazmis onu bi okuyun. Sonrada tsk mü ediyorsunuz,elestiriyormusunuz karar verirsiniz. Baglamissiniz otomatige, tskler,eline saglik vs.vs..Burdan anladim ki cougunuz mp3 yada MD cisiniz.. sizin yüzünüzden gercek müzisyenler is yapamiyor..

Orc

Altın
Enst.
Pa3x
Yahu ülke bu kadarmi beyin bosalmasi yasadi ? hele önce konuyu acan sahis ne yazmis onu bi okuyun. Sonrada tsk mü ediyorsunuz,elestiriyormusunuz karar verirsiniz. Baglamissiniz otomatige, tskler,eline saglik vs.vs..Burdan anladim ki cougunuz mp3 yada MD cisiniz.. sizin yüzünüzden gercek müzisyenler is yapamiyor..
. Onlar neyin peşinde ben hiç anlamış değilim. Yalan dolan dolu bir çok konu açılmış. Hele pa300 OS sine kod yazmayı bulduğunu iddia eden bir konu vardı ya insanlar çekinmeden yalan yada abartılı konuşuyor. Ulan 300] un OS sine kod yazmayı kendin bulabilecek kadar zeki isen neden 300 kullanıyorsun diye sormazlar mı adama. O olay 300 600 ve 900u kapsıyor çünkü yazılımları aynı. Neyse konu değişmesin. Katılıyorum sana bunlar yüzünden ekmeğini enstruman çalarak kazanan adamlar boş geziyorlar