Es Müzikal | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

Es Müzikal

Enst.
Pa 80 - Elektro Bağlama - Ney-Keman
Es Müzikal piyanist_ali

Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Asker Gecesi ve Özel eğlencelerinizde Profesyonel Kadrosu, Ses Sistemi ve Sahne Aydınlatmaları ile Mutluluğunuza Mutluluk katar...Piyanist_Ali "Ali KARTKAYA" 0 505 704 36 40 Eskişehir

Bize daha ayrıntılı ulaşmak istediğinizde kartvizitimizi tıklayınız...

Elektronik Posta (E-Mail) ile ulaşmak istersenizde E-Mail Adreslerimiz ;

esmuzikal@hotmail.com.tr

alikartkaya@hotmail.com.tr

sarapali@hotmail.com

Ekli dosyalar

• 190.1 KB Görüntüleme: 110
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ruhi

Yeni Üye
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200
Hayırlı müşteriler sevgili dostum.

Enst.
Hayırlı müşteriler sevgili dostum.
Çok Teşekkür ederim Ruhi hocam...İnşallah yeni sezonda tüm müzisyen arkadaşlarım, güzel bir sezon,arızasız,kazasız ve belasız bir sezon geçirirler.

Eğlencelerimizde, Neşe ile yola devam inşallah....

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800
hayırlı olsun.

yunus_53

paylaşımcı üye
Enst.
XD9 PLUS 3
yüce rabbim bol bol rızıklar ihsan eylesin ,işlerinizi bereketli kılsın inşallah...

Enst.
yüce rabbim bol bol rızıklar ihsan eylesin ,işlerinizi bereketli kılsın inşallah...
Allah razı olsun Yunus Hocam...Tüm müzisyen arkadaşlara hayırlı ve bereketli kazançlar dilekleriniz ile muhabbetimize,neşemize huzur kattınız...Saygılarımla

yunus_53

paylaşımcı üye
Enst.
XD9 PLUS 3
Allah razı olsun Yunus Hocam...Tüm müzisyen arkadaşlara hayırlı ve bereketli kazançlar dilekleriniz ile muhabbetimize,neşemize huzur kattınız...Saygılarımla
butonum yok ama yinede kuru teşekkürlerimi iletmek istedim bu nazik ve kibar cümleleriniz için ..:):):):):):)

Enst.
Güzel bir sezon olacak galiba...Kayıtlarımız son sürat doluyor...Birde Ramazan ayı girecek bu sezon...Ondan dolayı yine geçen sezonki gibi sıkışık bir sezon olacağını tahmin ediyorum...Geçen sezon bir güne 3 düğün sığdırmıştım :) hemde iki kez...Bu sezonda böyle olacak gibi doğuyor içime..