• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Esi- M -Record Kompakt Kaydedici

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Özel Üye
Katılım
8 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
ESI Tutanak M - Doğum Kompakt kaset NAMM sundu

Olarak imalatçı tarafından bildirilen kompakt kaset ele ESI kayıt M Özellikle müzisyenler kim stüdyo kalitesinde fotoğraf çekmek gitmek istiyorum sıkı bir bütçe. Ancak bu taşınabilir kaydedicinin boyutları henüz yayımlanmadı, ama modern bir cep telefonu daha küçüktü. Bu çalışmalarla basın açıklamasında Claus Riethmüller ESI's ver en azından.


ESI M Record: hareket Kompakt kaset


Özellikleri arasında ESI kayıt M Kaydediciler stereo bir mikrofon ve bir de dahili Hoparlörler. Izin şeklinde bir mini-jack girişi kullanarak dış de mevcuttur dinamik mikrofon Katılmak. Ayrıca, taşınabilir kaydedici ayarlanabilir hat düzeyi, cep kayıtları için bellek 4 GB bir stereo girişi vardır.

Için güç kaynağı ESI kayıt M bir USB bağlantı noktası üzerinden indirilebilir entegre bir pil ile sağlanır. Kompakt Kaydedicinin ekran sayesinde ne yazık ki hiçbir şey daha bilinmektedir.ESI kayıt M: Fiyat & Konaklama
Yol için kompakt Kaydedici zaten ilk çeyreğinde kullanılabilir olacaktır. Basın açıklaması göre ABD ESI M rekor fiyat miktarda olacaktır 149,99 $ (RRP).
Biz ne zaman daha fazla bilgi bize sunulduğunda haberdar olacaktır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst