• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ewde korg pa80 için tawsiyeni;gitar çanta anfimi?5+1müzik sistemi mi yksa monitör mü?

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
:confused::confused:belki konuyu yanlış yerde açtım ama sorum şu;
ewde korg pa80e bağlamak için ne önerirsiniz?15-30 watlık çanta gitar anfilerimi? 5+1 ew sinema sistemleri mi?yksa stüdyo monitörlerim?hangisinde baslar we sesler en kalitelidir?boğuk uğultulu olmayan ucuz yollu tawsiyeleriniz nelerdir?şimdiden teşekkürler...:)

Cevap: ewde korg pa80 için tawsiyeni;gitar çanta anfimi?5+1müzik sistemi mi yksa moni

Bence piyasa da 450 - 500 TL ye satılan 38 hoparlör çaplı aktif kolonlar var ondan. Amfisi içindedir. bir tane alman bile sana yeterlidir. İleri de 2 ye de çıkarta bilirsin. 15 - 30 wat lık kolon veya amfilerden pek randıman alacağını söyleyemem. Bağlarsın bir şeyler çalarsın lakin kaliteli ses elde etmen bayağı güç. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Cevap: ewde korg pa80 için tawsiyeni;gitar çanta anfimi?5+1müzik sistemi mi yksa moni

ben hepsini denedim.beni dinlersen sahibinden com.da 2.el anfili düşük watlı jbl monitor hoparlörler var satılık.al onlardan rahat et.diğerlerinden naturel ses alamazsın.....ebadları küçük gücleri yeterli ev için...

iliginize teşekrler..saolunakor üstad düşük jbl nedir önerdiğin ne tam anlayamadım brz yabancıyımda bu terimlere :) açık açık yazarsan çk sewinirim

elbetteki studyo hoparlorleri olsa daha iyi olur he butçeden sıkıntı varsa alternatif olarak 5+1 de kullanabilirsin