• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EXR-46OR Floppy pin sayısını bilen var mı?

• Konbuyu başlatan Abdars
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 3K

Abdars

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland EXr-46 OR
Arkadaşlar,
Bu günlerde güncel olan bir konu: floppy lerin yerine USB girişi yerleştirmek. Bu konuda çok uygulamaları gördüm (internet üzerinde) geçen günlerde bir üyemiz EXR-46 ya USB takıyoruz diye yazmıştı. Şimdi soruyorum: EXR-46 Floppy connectöründe (kablosunda ve floppy üzerideki) pin sayısı 34 mü eğer böyle ise bu uygulama teknik olarak mümkün. Bu ile uğraşan kaç kişi var ? Hiç klavyesine USB taktıran kişi var mı?

Cevap: EXR-46OR Floppy pin sayısını bilen var mı?

Arkadaşlar,
Bu günlerde güncel olan bir konu: floppy lerin yerine USB girişi yerleştirmek. Bu konuda çok uygulamaları gördüm (internet üzerinde) geçen günlerde bir üyemiz EXR-46 ya USB takıyoruz diye yazmıştı. Şimdi soruyorum: EXR-46 Floppy connectöründe (kablosunda ve floppy üzerideki) pin sayısı 34 mü eğer böyle ise bu uygulama teknik olarak mümkün. Bu ile uğraşan kaç kişi var ? Hiç klavyesine USB taktıran kişi var mı?

hocam böyle bi çalışma var tüm disketli klavyeler için,(eski diskliler değil)

yalnız çok pahalı,250 lira gibi masrafı var,pahalı olduğu için pek fazla rağbet görmedi,

Cevap: EXR-46OR Floppy pin sayısını bilen var mı?

250 değil hocam sadece 100 TL ilanlarıma bakabilirsiniz.