• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Eylül AYINDAKİ KPSS SINAVINA HAZIRLANAN VARMI?

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Eylül ayındaki lise mezunları için yapılacak olan kpss sınavına hazırlanan varmı içimizde arkadaşlar?

hazırlananlar nereden başladılar,hangi derslere nasıl çalışıyorlar bunları anlatsa..

tavsiyeler bekliyorum tecrübeli arkadaşlardan,bende sınava girecem...

Cevap: Eylül AYINDAKİ KPSS SINAVINA HAZIRLANAN VARMI?

gireceğim ama hazırlanamıyorum kaynak varsa bana da e mail atar mısınız?

Cevap: Eylül AYINDAKİ KPSS SINAVINA HAZIRLANAN VARMI?

Eylül ayındaki lise mezunları için yapılacak olan kpss sınavına hazırlanan varmı içimizde arkadaşlar?

hazırlananlar nereden başladılar,hangi derslere nasıl çalışıyorlar bunları anlatsa..

tavsiyeler bekliyorum tecrübeli arkadaşlardan,bende sınava girecem...

üstadım ben 2008 kpss önlisans türkiye 47.siyim 96 puan aldım.. nasıl aldın diyeceksin.. zaten bilgi birikimim vardı önceden.. 2 ay düzgün çalıştım.. önce bir konuyu oku, ünite bitince hemen test çöz bol bol.. bir sürü test kitabı al farklı kaynaklardan... örneğin ihtiyaç, yargı, yediiklim, murat vs..
işin sırrı konuyu okuyup hemen ardından bol bol soru çözmek.. yanlış yaptığın yerleri tekrar gözden geçirmek.. ayrıca kesinlikle matematikten çok net yapmalısın... türkçeyi sosyali herkes yapıyor, matematiği herkes yapamıyor.. bu yüzden matematik sorunlarının puanları daha yüksektir.. bu bir yarış olduğundan v standart sapma diye birşey olduğundan herkesin yapamadığı soruları doğru yaparsan daha yüksek puan alırsın, öne geçersin..
başarılar dilerim..

Moderatör tarafında düzenlendi: