• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ferdesu hanım ve öbür midiyle(altyapı) uğraşan arkaşdaşlardan yardım bekliyorum

• Konbuyu başlatan nakee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

nakee

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
>>korg pa 3x>>
arkadaşalar 23 nisanda kızımın bi gösterisi var birde şarkı okuyacak .şarkının linki aşağıda. arkadaşlar bu şarkıdan vocali ayırmaya çalıştım ama yapamadım yani son çare siz aklıma geldiniz yoksa hani uğraşmadan istemek gibi bişey yapmam . şimdi bu parçanın altyapısı veya vocali ayrılmış şeklini bulan ve paylaşan olursa sevinirim. çok ihtiyacm var tşk.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=G_2FP9Jv7uw&ob=av2n[/ame]

Cevap: ferdesu hanım ve öbür midiyle(altyapı) uğraşan arkaşdaşlardan yardım bekliyoru

arkadasım ferdesunun ınsanları banlamaktan baska sana hayrı dokunmaz ondan bosuna yardım bekleme zaten kendısıde oradan buradan topluyor sen benı ekle ben sana yardımcı olurum msn osman@djosmanoktay.com

Cevap: ferdesu hanım ve öbür midiyle(altyapı) uğraşan arkaşdaşlardan yardım bekliyoru

arkadasım ferdesunun ınsanları banlamaktan baska sana hayrı dokunmaz ondan bosuna yardım bekleme zaten kendısıde oradan buradan topluyor sen benı ekle ben sana yardımcı olurum msn osman@djosmanoktay.com

okadar yardimsever vatandassan siteye yuklede herkez faydalansin onu bunu kotulemek yakismaz yardimsever bir kisiye...

ya kadır kardes tasası sana dusmedı lutfen herseye karısma suan dunya genelınde tum muzısyenlerın en azından ceyregıne metın kır ve dj osman oktay sarkı hazırlamaktadır cok ıstıyorsan buyur sıtemıze bır goz at

al birini çarp ötekine...!:)
Ne olacak birazdan da avukatın diğer zevat mı gelecek?

sen ne kadar arsız vede yüzsüz bir insansın.bu sitede nasıl yardımcı olduğumu tüm arkadaşlar biliyor.insan istenmediği yere gidermi.seninle mahkemede görüşeceğiz özel mesajdaki küfürlerin için.

.
Sayın Nakee,

Açmış olduğunuz konuyu takip de olun, Bu konuda bilgi sahibi olan ChodSolo (Bahadır bey) veya diğer arkadaşlarımız mutlaka katkılarını sağlayacaktır.

tolbarxx (osman mı yoksa djosman mı) her kim ise böyle seviyesi düşük arkadaşlarımızın aramızda barınmaları mümkün değildir. Eğer yardımcı olmak istiyorsan bunu efendilikle yaparsın, başkalarını karalayarak, çirkin sözler sarfederek değil. Neyse zaten gereken yapılmış (Banned)

banned ama hala yazabılen banned kusura bakmayın arkadaslar bu sıtede sızler yokken ben hızmet verıyordum

arkadaşlar kusura bakmayın işlerimin yoğunluğu nedeniyle takip edemedim . ne ferdesu hanımı tanıyorum nede öbür arkadaşları ama bi kaç kere yanılmıyosam ferdesu hanımın paylŞımları gözüme çarptı midi falan. ordan aklımda bitek o kalmştı oyuzden bana yardım edebileceğini düşünerek açtım konuyu. tartışma ortamı yaratmak için değil ki ben hiçbir site sorumlusunun boş yere profil banladığın ihtimal vermiyorum. şmdi bri bana yardm etsin :)