• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fey-Music Demo1

Fuat128

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Fey-Music
Sevgili Arkadaslar,

Fey-Music Demo bitdi cok sükür,

Trakya Müzik Adminlerimden ricam bu konuyu sabitlesdirmeleri yardimci olacak arkadaslar konuyu aramasinlar. simdidin cok cok tesekkür ederim bu sitede böyle bir imkan buldugumuz icin zaten Trakya Muzik senelerdir bana destegini esirgememisdir sagolsunlar.

Arkadaslar sunu basdan belirtmek istiyorum acik konusacagim VST ile hic ilgisi olmayan hic bu ise bulasmasin, bulasmak istiyorsa VST yi ögrensin yoksa VST yi anlatmakdan isimize zaman bulamayiz ! bildiginiz gibi VST bam baska bir Dünya.

Demoyu gercekden denemek ve yardimci olmak isteyen arkadaslar lütven bana yazsin ve göndereyim. emailden soru sormayin lütven ne oldu ne bitdi bu Foruma yazilsinki herkes ne asamada ne oluyor ne bitiyor bilsin saklimiz gizlimiz yok.

Demo Yazilimi icin

info@fey-music.com adresinden isteye bilirsiniz

sevgiler saygilar

Cevap: Fey-Music Demo1

abicim geçmiş olsun ve hakkında hayırlısı olsun merak içindeyim mail gönderiyorum :)

Arkadaslar haftaya izmire ucuyorum 20.02 den 29.02 cevap yazamazsam kusura bakmayin

Selam Arkadslar,
Cok Sükür sag saglim geri döndüm,
Bu arada izmirde Ayhan Topcu Kardesimin Misafiri oldum ve NM-sound dan Murat Kardesimle Tanisdim.
Ikiside Projeden cok memmun oldular ve bu projeyi detekliyceklerini söylediler.

simdi ne kadar cok kisi Demo programi denerse o kadar cabuk sunuma hazir olacakdir.