Fl studio için sample sesler yine sizlerle! | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

Fl studio için sample sesler yine sizlerle!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FATİH58

Moderator
Moderator
Enst.
Yamaha A300 Tr
Evet arkadaşlar daha önce de dediğim gibi uygun bir zamanda sample paketini tekrar upload edeceğimi söylemiştim.Şimdilik tüm sesler tek pakette.60 mb sıkıştırılmış dosya boyutu.
En kısa sürede ayrı paketler halinde upload edeceğim.Ayrıca tek paketi alternatif olması için başka sitelere de upload edeceğim.
Buyrun indirin,güle güle kullanın.Bir TEŞEKKÜRÜ çok görmeyin.

TEŞEKKÜR BUTONUNA TIKLAMAYI UNUTMAYIN​

Alternatif Link:​
FL STUDİO SAMPLE PAKET Alt Link

**Emeğe Saygı**

Directwave de boş çıkan çalmayan seslere çözüm:

Soru:
bu sesleri indirdim, lakin bazilari calisiyor bazilarindan hic ses cikmiyor, acaba ayar larda mi var bir sorun yoksa bendemi ??

Tam olarak indirdirdiyseniz çalışması lazım hatasız olarak.Directwave içinden kullanacaksınız.Şöyle bir şey de var;mesela saz sesi diyelim.Bu sesi directwave içinden kullanabilmek için saz.dwp dosyasını open deyip açıyoruz.Fakat seslerin yeri belli ama ses yok.Bu sorun için saz sesinin olduğu klasörün adı ile dwp dosyasının adının aynı olması gerekiyor.Klasör adı saz1 diyelim,bunun dwp si de saz1.dwp olmalı.Bu gibi durumlarda saz.dwp yi yeniden adlandırmak da çözüm olabilir.Dwp dosyasına bir kez tıkla,dosya adını tekrardan sonunada .dwp ekleyerek kaydet.Başka çözüm yok...Kolay gelsin.

Seslerin kullanılması:

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Berkcik

GenelManagerKontrol
Yönetici
Administrator
Enst.
YamaHa Or 700 W2 Plus
emeklerin için tşk ler fatih

Hayalii

Yeni Üye
Enst.
Ozone
helal olsun kardeş çok mükemmel bi pylaşım

Enst.
pa800
çok saol paylaştığın için yemin ediyorum tam aradıklarım. hepsi bir link de :D

Enst.
Yok
Evet arkadaşlar daha önce de dediğim gibi uygun bir zamanda sample paketini tekrar upload edeceğimi söylemiştim.Şimdilik tüm sesler tek pakette.60 mb sıkıştırılmış dosya boyutu.
En kısa sürede ayrı paketler halinde upload edeceğim.Ayrıca tek paketi alternatif olması için başka sitelere de upload edeceğim.
Buyrun indirin,güle güle kullanın.Bir TEŞEKKÜRÜ çok görmeyin.

FL STUDİO SAMPLE PAKETİ

Alternatif Link 2:

FL STUDİO SAMPLE PAKETİ ALTLİNK2

TEŞEKKÜR BUTONUNA TIKLAMAYI UNUTMAYIN​

**Emeğe Saygı**

Directwave de boş çıkan çalmayan seslere çözüm:

Soru:
bu sesleri indirdim, lakin bazilari calisiyor bazilarindan hic ses cikmiyor, acaba ayar larda mi var bir sorun yoksa bendemi ??

Tam olarak indirdirdiyseniz çalışması lazım hatasız olarak.Directwave içinden kullanacaksınız.Şöyle bir şey de var;mesela saz sesi diyelim.Bu sesi directwave içinden kullanabilmek için saz.dwp dosyasını open deyip açıyoruz.Fakat seslerin yeri belli ama ses yok.Bu sorun için saz sesinin olduğu klasörün adı ile dwp dosyasının adının aynı olması gerekiyor.Klasör adı saz1 diyelim,bunun dwp si de saz1.dwp olmalı.Bu gibi durumlarda saz.dwp yi yeniden adlandırmak da çözüm olabilir.Dwp dosyasına bir kez tıkla,dosya adını tekrardan sonunada .dwp ekleyerek kaydet.Başka çözüm yok...Kolay gelsin.
sayın 'fatih58' flstudio için bizlere vermiş olduğunuz bu paylaşımlariçin teşekkür ederim.Yalnız benim sizden ricam; roland g600 ün meyanlı bir klarnet sesi vardır çok meşhurdur.Genellikle adapazarı çiftetellisi çalınırdı.bu ses acaba sende mevcut mu?Şimdiden ilgine sonsuz teşekkür ederim'! hepiniz esen kalın!

Çetin

Administrator
Administrator
Enst.
Korg pa800
Bu konuda çok uzmansın fatih eline sağlık teşekkürler.

Enst.
kork pa 800 bağlama
Kubasse den dahami iyi bu fl arkadaşlar tam olarak neyde kulaniyorsun bunu parca yaza biliniyormu ben dicey programi olarak biliyordum fl lütven anlatin

Enst.
Roland FantomX8,V SYNTH GT,El.Gtr
cubaseten daha iyi değil.cubase bugün nerdeyse bütün profesyonel kayıt studyolarında kullanılan bir yazılım.cubase kadar olmasada oldukça popüler bir programdır fruity loops.onunlada başarılı işler yapılabilir ki sitemizde ciddi anlamda uğraşanlar var...

Hocam Gayet Başarılı Temiz Ve Güzel Paylaşım bunun için emeğine Sağlık Sağolasın !

FATİH58

Moderator
Moderator
Enst.
Yamaha A300 Tr
Şimdi kontrol ettim e40 klarnet sesi de bu sesler arasında mevcut.Sample selser 004 isimli klasörde.

tister

paylaşımcı üye
Enst.
Klavye,Kanun,Ritim Bağlama,Gitar
fatih hocam fl stüdyo yu geliştirmemde senin bu paylaştığın paketin rolü büyük.sana çok teşekkür ediyorum.Bugünlük teşekkür hakkım bitti.yarın teşekkürü hemen yolluyacam hocam:)

FATİH58

Moderator
Moderator
Enst.
Yamaha A300 Tr
fatih hocam fl stüdyo yu geliştirmemde senin bu paylaştığın paketin rolü büyük.sana çok teşekkür ediyorum.Bugünlük teşekkür hakkım bitti.yarın teşekkürü hemen yolluyacam hocam:)
Ne demek hocam,ben teşekkür ederim.Yaptığımız bir paylaşım insanların işine yarıyorsa ne mutlu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...