• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Flash kart hakkında yardım lütfen

DAGDEVIREN

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Herkeze iyi günler arkadaşlar benim sorunum pa80 flash kartı bilgisayara takıyorum pcmcia unknown falan filan bişeyler yazıyor ne anlama geliyor birde
(. Bin) ızantılı seti orga yüklemek için ne yapmam lazım harika bi roman set buldum sitede setin disket le yüklenen tarafı var birde bin uzantılı bi dosya var bu vin uzantılı dosya karta yüklenecek ama nasıl yapacağım hakkında bilgim yok yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum bu arada kart 16mb nulduğum bin doayasıda 16 mb

Cevap: Flash kart hakkında yardım lütfen

Merhabalar.. Pcmcia unknown demesi bilgisayar driver uyarısı veriyor.. Sisteminiz windows xp ise ve mce kart proğramı yüklüyse driveri kafanıza takmayın.. yükleme yaparsınz büyük ihtimal tabi karttada problem yoksa.. İyi forumlar

Evet Windows xp kullanıyorum mce programını yükledim kartı takıyorum programı açıyorum ok diyorum sonra program uyarı veriyor bir sürü x0xo lı sonra kapanıyor kartta bi problem yok orgta çalışıyor kilitli olma ihtimali varmı kartta cevo emo yüklü hep eski ritimler düğüne çıkacağım yarın haletmem lazım ilk düğüne çıkacağım millet dikilmesin istiyorum

Cevo_emo kilitlidir de.. kartı taktığında mce programında ilk olarak büyük bu kutucuk versiyon bilgileri vs.. bu kutucuktan sonra Failed to autoidentify gibi kutucuklar çıkıyorsa kartı otomatik görmemiştir manuel seçmek gerekir.. bu da; sol üstte setupa bas >card detection>manual okey>select card type: AMd C/D flash>8 or 16 bit >16.0 megabaytes> okey de

Evet ilk başta büyük bi kutucuk çıkıyor tabi bu arada kart takılı oluyor bilgisayara ok diyorum sonra küçük bi kutucuk çıkıyor sanırım hata bol xli 0lı bi uyarı geliyor ok a basınca program kapanıyor ustam birde bin uzantılı olan dosya karta yüklenecek değilmi bunun içinde kitler var sanırım ben bulduğum seti disketle dün yükledim orga user dkdaki kitler manyak manyak sesler çıkarıyor

mce programın bozuk silip yeniden yükle bilgisayarı yeniden başlat.. ama şimdi senin disketinde var sen hangi kartı yüklemek istiyosun crdsini ayarlayalım yada biraz bekleyin akşama dogru 2016 yeni kartım bitmek üzere onu paylaşacağım

Edirneli uğur roman seti yüklemeye çalışıyorum ustam setin disket le yüklenen kısmıda mevcut fakat setin kitleri pa800den convert edilmiş cevo emo kitleritle uymuyor haliyle bu mce nin çalışan sürümünü nerden bulcam ustam siteden indirmiştim ama

Eğer bunu flash karta dokunmadan yükleme imkanım varsa crt formatıyla bin dosyasının içndeki kitleride almak gerek ustam eğer yardımcı olabileceksen vallah boö bol dua ederim sana

Tabi uyumsuz olduğu için börtü böcek sesleri çıkıyor.. Kİtleri almak o kadar sandığın gibi kolay değil, senin şuan acelen var bence tek yapman gereken erol ömer kartı yüklemen, anladığım kadarıyla roman ağırlı istiyorsun onda var taylanın ritimleride var.. 11 parça crd halindedir sırayla diskete atıp kartına org vasıtasıyla yükleyeceksin, yarın ki düğünü kurtarırsın inşallah bu sayede