• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem hayata geri döbüyor galiba arkadaşlar

• Konbuyu başlatan zoom505
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 4K

zoom505

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye

arkadaşlar verdiğim linte daha 1 haftaya kadar hayat yoktu linki tıkladım yeni bir sayfa acıldı. GENERAL MUSİC galiba FİLLANDİYADA bir firma satın almı ve 2015 te yeni modeller le devam diyo... Hayırlısı olur inşallah....

Generalmusic, klavye ve profesyonel ses ürünleri üreticisi ve efsanevi markalar GEM , LEM ve ELKA geri 2015 Bu bizim 125. yıldönümü olacak ve biz bazı efsanevi yeniden konu modelleri ve yepyeni teknoloji pazara getirecek.

Generalmusic üstün teknik kalitesi ile birlikte inanılmaz İtalyan ses sunacak - Finlandiya yaptı. Bayi sorular hoşgeldiniz: asiakaspalvelu@soundion.fi

Soundion Oy Ltd
Almanpolku 10
21500 PIIKKIO - FİNLANDİYA

Cevap: Gem hayata geri döbüyor galiba arkadaşlar

[YOUTUBE]SEkJ6FSMoz8[/YOUTUBE]

BU LİNkTEKİ VİDEO yu izlemenizi tavsiye ederim arkadarlaş. Fabrika battıktan sonraki halini 1 saate yakın görüntülemis bu arkadaş üzülmüştüm bu videoyu izleyince... Saygılarımla paylaşımım bilgi amaçlıdır.

ben irtibata geçmiştim aslında haber bekliyorum su anda onlardan
:)

Süper bir haber bu arkadaşım.Gem çok kaliteli aletler üreten bir firma.Yıllar önce daha Korg Pa80 in esamesi okunmuyorken 40 MB.Sample okuyan alet yapmıştı.Eğer güzel bir modelle piyasaya girerse piyasayı bayağı bir sallar.

TR de inşalllah yine mikadoyu seçmezler distiribütör olarak .... eğer seçerlerse hiç şansları yok daha baştan mort... çünkü adamlar esnaflık ticaret ve insanlık bakımından raporluk derecede özürlü....:)

Ticarette kaybedilen pazarı öyle hemen sallamak kolay değil.

gem İnşallah yine orglarındaki pitchbendi golf topu şeklinde üretmez.

ürün yelpazesinin çeşitliliği ve çokluğu müşteri açısından güzel ama mustafa abininde dediği gibi kaybedilen pazarı kazanmak da öyle birden olacak iş değil hele ki klavyeli çalgı pazarında çok daha zor öyle bişey üretmeleri lazım ki daha önce diğer klavyelerde olmayan bişey veya ucuz ama kaliteli bi ürün ayrıca reklama çok ihtiyaç var ,bakalım görücez piyasada tutunmayı başarabileceklemi,daha önce gem wk2 kullanmıştım kolay kolay arıza vermeyen dayanıklı bir cihazdı inşallah profosyonel cihazlar üretirler.

bide sonuçta başka ülkeye satmışlar. belki eski gem kalitesi ve soundu olmayacak artık .sadece ismi kalacak belkide

Aynen arkadaşlar işallah DİSTİRİBİTÖRLÜĞÜNÜ M İ K A D O Y A vermezler......