• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem wk8 ekran gelmiyor

• Konbuyu başlatan Korq
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

Korq

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg Wk8
Selamın Aleyküm
Arkadaşlar orgu açıyorum sadece mavi ekran çıkıyor
Herhangi bi görüntü gelmiyor bu konu hakkında bilgisi olan varsa
Lütfen yorumlasın
Şimdiden teşekkürler ..

Cevap: Gem wk8 ekran gelmiyor

ekranda ne bilim ritimler falan sesler gorunuyormu kontrast ayarına bı bak renkllendirmeyı acıp kapama kontrast duğmesı ile eyer hıç göruntu yok ise gelmıyor ise muhtamelen WK zin bataryası bitmistir deyiştirmen lazım

ben bataryayı degistirmistim yine sorun cozulmedi.

arkadasla aynı sıkıntı bendedemevcut valla:D yıdım kafayı kacgundur

ben hypersonic81 nicki yunus arkaşla görüştüm.Bu klavyenin dilinden herkes anlamaz.Öyle her tamirciyim diyende onu yapamaz.TR de sayılı kişiler ver gem den anlayan. Pili değiştirdiğini cihazın açıldığını söyledi.sonrada açılmadı dedi.abi cihaz senindir dedi 250 ye pazarlık ettik.Pazar sabahı tekrar aradı abi az bekle aletle uğraşıyoırum dedi.bankamatikten 250tl çektim tam terminale gittim bu seferde abi ben aleti ankaraya gönderecem tamire satmaktan vazgeçtim dedi.Bende kredi kartından çektiğim parayıda elimde *** ettim.Böyle Cihazla müzikle alakası olmayanların bu işlerle uğraşması beni yeterince gerdi.Lütfen herkez kendi işini yapsın...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu sekilde soyleyişine gercekten uzuldum sımdı cetin abi o kadar bana yardımcı oldun bunu soyle bunu boyle yap dedin allah razı olsun ben acılmassa sana satacagımı soylemistim. ama acılırsa bu klavyenın ozel oldugunu benim ona ayrı bilgim oldugunu soylemiştim ama pazar gunu bana deseydin bankadan para cektim diye geri donemem diye vallahi gel al derdim abi o kadar konustuk yardımcı olduk birbirimize ben hala acılırsa umutları tasıyordum anladıgım noktaları kontrol etmeye calısıyorum ama bu sekildeki soylemin beni uzdu abim saygılarımla.

Özelden mesaj atıyorum bakınız ordan.

Edindiğim bi bilgiye göre ekran soketleri çıkmış veya gevşemiş olabilir dediler onada bi bakın derim ben denemedim daha ama belki bi çok kişinin çözümü olabilir inşallah

Sorun çözülmediyse irtibata geçin 05422461156 murat incel