• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem wk8 operating system disket

gladyator

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yok
Arkadaslar WK8 icin operating system diski lazim. Orgu aciyorum error yaziyor ve org acilmiyor. Elinde olan paylasirsa cok memnun olurum.

Cevap: Gem wk8 operating system disket

arkadaslar aranizda wk8 kullanan yokmu. nasil elde edecegim bu diski. cevap verip bir yol gösterende mi yok?

benimde işime yaradı teşekkür ediyorum

xsczvcxzczxcxzcxczcxz:rolleyes::rolleyes:

Önce elinizdeki sistem diskini orga takıp sistem yüklemesini başlatın. Yükleme başladıktan 15-20 saniye sonra disketi orgunuzdan çıkarın. Ekranda hata mesajı göreceksiniz. Umursamayın ve orgu kapatın. Daha sonra yukarıda verdiğim linkten sistem programını indirin, rar dan çıkarın ve boş bir diskete kaydedin.

Bu defa yeni yaptığınız disketi orga takın ve orgunuzu açın. Yükleme için onay isteyince ENTER ile onay verin ve yeni işletim sisteminiz yüklenmeye başlasın. Yaklaşık 5 dakika sürer

Arkadaslar WK8 icin operating system diski lazim. Orgu aciyorum error yaziyor ve org acilmiyor. Elinde olan paylasirsa cok memnun olurum.

Arkadaşlar( WK6/8 O.S)bu dosyayı indirenler varmı?Bozuk eror veriyor.indirilemiyor.Lütfen yardım.İndiren arkadaşlar (egogdeniz@mynet.com)'a mail ile gönderebilirseler çok memnun olurum.Saygılar,

ayrıca elımde kalmıs olan son bloklar

Not: Blokların bır kısmını hazırlarken bır sorun olmus sanırım

Mesela blok.all olması lazım ken blokall olarak kaydetmısım.

İndirdiginiz zaman blokall yazanların arasına nokta koyup ayırın sorunsuz okuyacaktır.
Yanı
gokturk.ALL