• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gidemem( Sezen Aksu)-twona77

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
Arkadaşlar Sezen Aksunun çok sevdiğim bir parçasını yorumlamaya çalıştım, hem alt yapıyı hemde vokal eklediğim kayıtı ekliyorum, isteyenler altyapıyı indirip kullanabilir, yorumlarınızı bekliyorum dostlar.

keyifli dinlemeler...

Klavye: Yamaha OR700 V2

Altyapı+vokal

Altyapı

paylaşım için tesekkurler.......hem alt yapı hem demo

abi altyapıdaki vurmalılar çok güzel geliyor.cross 10 numara,ritm çok dolgun,ama gerektiği yerde...sadeleşmesi gerekn yerde sade...
klarnet ise 10 numara...
ritmin orjinalinde zannedersem tiz frekanslı bir synth var galiba.o biraz kulağımı rahatsız etti.
biraz vokal ses ayarını yükseltelim bence...
abi hakikaten çok güzel söylüyorsun,seni dinlemek büyük keyif valla...!

abi altyapıdaki vurmalılar çok güzel geliyor.cross 10 numara,ritm çok dolgun,ama gerektiği yerde...sadeleşmesi gerekn yerde sade...
klarnet ise 10 numara...
ritmin orjinalinde zannedersem tiz frekanslı bir synth var galiba.o biraz kulağımı rahatsız etti.
biraz vokal ses ayarını yükseltelim bence...
abi hakikaten çok güzel söylüyorsun,seni dinlemek büyük keyif valla...!

Bahadırcım çok tşk ederim beni onere ettin, senin gibi iyi bir müzisyenden bunları duymak şereftir, tekrar tşk edrim dostum...

Gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık

ağzına sağlık kardesim bi ara seni beklerim öptüğüm yerdeyi de yaparsan çok makbule gecer senden dinlemeyeli cok uzun zaman oldu be tuna :) özledim valla o günleri

teşekkür ederım....

Her yönüyle takdir edilecek bir çalışma..Alt yapı vokal...Eline sesine sağlık...

yüreginize sesinize ve emeginize saglık öncelikle yorumunuzu dinlemek istedim benim hoşuma gitti ve alt yapısını indirecegim çok güzel tşk