• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GİTAR Dersleri … İstanbul….

oldpiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye.gitar
GİTAR Dersleri … İstanbul….

Bir müzik aleti çalmak insan zekasını geliştirir . Duygu dünyasını zenginleştirir . Bulunduğu ortamda ilgi odağı haline gelir ve herkesin sevgisini kazanır . Çevresinde aranan insan olur. Emin olun öğrenmek o kadar zor değil , yeter ki isteyip karar verin . Bilgisayar destekli metodumla ve 40 yıllık tecrübemle GİTAR ‘ ı çok kolay öğrenebilirsiniz…Benim hedefim her evde bir müzisyen . Bunu başarabilirsek Türkiye nin daha da yükselebileceğine candan inanıyorum. Haydi siz de GİTAR öğrenerek bu sanat kervanına katılın.
Tel: 0543 232 91 22 Taci.

Ekli dosyalar

• Gitar.jpg
    Gitar.jpg
    62.6 KB · Görülen: 193
Gitar dersleri notalı olursa faydalıdır....?

Şayet notalı eğitim alır ve çok iyi nota okur duruma gelirseniz,çok doğru müzikle ilgilenenlerin zekaları mutlaka gelişir.Notasız çalanlara hiçbir faydası olmaz.Çünkü beyninizi hiç zorlamamış yani çalıştırmamış oluyorsunuz.Mutlaka notalı eğitim alın lütfen.Unutmayınız ki notasız çalmak okuma yazma bilmemekle eş değerdir.Yani konuşuyorsunuz fakat okuma yazma bilmiyorsunuz.Böyle bu şekilde lisan öğrenmiş olurmusunuz.........?

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri