• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göksel -Senden Başka

merhaba abi paylaşımların için minnetarım harikasın fakat bir daha ki sefere 4shared'e parçayı rarlamadan sadece mp3 olarak yükleme yaparsan çok makbule geçer. çünkü bende de bir sürü MD var ama acaba aynı parçayı mı indiriyorum diye tereddütte kalıyorum senden ricam budur. en azından indirmeden dinlersek ne olduğunu anlarız. kal sağlıcakla Allaha emanet ol...

merhaba abi paylaşımların için minnetarım harikasın fakat bir daha ki sefere 4shared'e parçayı rarlamadan sadece mp3 olarak yükleme yaparsan çok makbule geçer. çünkü bende de bir sürü MD var ama acaba aynı parçayı mı indiriyorum diye tereddütte kalıyorum senden ricam budur. en azından indirmeden dinlersek ne olduğunu anlarız. kal sağlıcakla Allaha emanet ol...

Kardeşim çok haklısın bana da zor oluyor böyle eklemek ama forum hırsızları var mesela adam benim verdiğim bir parçanın linkini olduğu gibi alıp kendi sitesinde kendi paylaşımı gibi gösteriyor, dikkat ettiysen indirdiğin alt yapının içine reklam koydum adına bu şekilde birazda olsa önüne geçmeyi amaçlıyorum, yakın bir zamanda trakya müzik üzerinden md indirebileceksiniz o zaman site üzerinden dinleme imkanınız da olacak. Şimdilik böyle yükleme yapmak zorundayım. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, kandiliniz mübarek ve kutlu olsun.