• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gorgeous Şeffaf Synthesizer 2010

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Gorgeous Şeffaf Synthesizer
AtomoSynth Mochika 3 21-Eki-09

Lima, Peru tabanlı butik synth yapımcısı AtomoSynth bugün duyurdu yeni Mochika 3 analog synthesizer.

Özellikler:

•Bir kare ve dalga VCO gördüm (voltaj) büyük bir adım aralığı ile sesaltı ultrasonik ses kadar kontrollü osilatör
•Bir kare ve LFO (düşük frekanslı osilatör dalga formu üçgen) bir vibrato etkisi için VCO modüle
•Mochika3 dijital 16 adım analog tarzı sequencer özellikleri.
•4 desen her biri olmayan depolama için uçucu dahili bellek 3 oturumları
•LCD mavi arka ligthed ekran (koyu aşamaları hakkında yararlı).
•5 tuş ve pitch düğmesi (oyun / imleç durdurmak sequencer kontrolü için sezgisel kontrolü için + ve -, Ok ve geri düğmeleri)
•1 / 4 inç ses çıkışı, 1 / 4 inç Kumanda Gerilimi Çıkış (açısı) ve 1 / 4 inç Çıkış Kapısı. (sequencer) harici analog vites kontrol edebilirsiniz.
•Herhangi bir MIDI aygıtı, it can sync 1 / 4, 1 / 2, 1 midi saat sinyalleri gönderme ve master clock MIDI cihazın 2 kez Tempo ile MIDI giriş senkronize Mochika3.
•Alet 1 derece parlak kırmızı LED ile LFO Oranı, 1 ultra parlak kırmızı bir çalınıyorken adım belirtmek için yol gösterir yanar.
•Analog Sequencer bir lazer olarak paketlenmiş olan tüm el gösterir açık akrilik kesilmiş durumda analog devre yaptı.
Fiyatlandırma ve Konaklama

Fiyatlandırma ve yer verilmemekle var. Ayrıntılar için AtomoSynth sitesi.

Link:

James Lewin
Twitter @ podcasting_ne

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkürler üstad..