• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

güncel set ile en kısa sürede olay çıkacak

kadir0071

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Selamın aleyküm abilerim kardeşlerim piyanist arkadaşlarım öncelikle yayınlacağım setten biraz bahsediiyim pa800 kullanıcısıyken önüne gelen set yapıyordu buraya kadar normal ama sete ben uğraştım parayla satıyorum diyen çok oldu ama pa600 de herkes uğraşıp paylaşım yapıyor böyle paylaşım yapan abilerim kardeşlerimden ALLAH razı olsun dünya malı dünyada kalır ve herkes kafasına yatan bir seti arıyor gökhan arkadaşımın setini beğendim güzel ama seslerde biraz eksikler gördüm ve bazı ritimlerde o kadar aradım ama göktuğ set'in ritimleri kadar sağlam drum-perc olan ritimler göremedim ve ağırlıklı olarak göktuğ abimizin ritimlerinden yararlanacağım romanlarda izmir tekno tarzı romanlar olacak oyun havalarında Süleyman Yakut( ) abimin ritimleri halaylarda nuri abimin yani kısacası hepsinden karışık bişeyler yapcam umarım beğenirsiniz...

Cevap: güncel set ile en kısa sürede olay çıkacak

arkadaşlar set geliyor öncelikle şunları belirtmek isterim ki samsun da olduğum için çiftetelli fazla çalınmıyor çalınsada playback yapılıyor setin yanında 23 mb boş yer var istediğinizi ekleyebilirsiniz herkesin zevki farklıdır ben zaten ahım şahım bi çiftetelli ritimi bulamadım eğer elinizde başka setlerden varsa onu ekleyebilirsiniz ve bu sette neleri kullandığımı yazıyım sizde sahnede denersiniz:

halaylarda: ''Halay 1 Nuri''
oyun havasında : SULOO MİSKET (bunun üstüne oyun havası ritimi tanıyamadım zaten)
romanlarda : 9/8 TEKNO 6 eğer herkes coştu verin clup 9/8 veya tekno 1- çatla 9/8 devam etsin :)
popda :my idea
4/4 te : arabik 4;4
slow da benim kullandığım genellikle : ''slow beat''
wahde : VAHDE-NUR! X2

BUNLARLA ÇOK RAHAT DÜĞÜN BİTİRİYORUM HA EĞER EVDE SLOW BATI TARZI İSTİYORSANIZ KESİNLİKLE bestegkhn43 duzenleme.SET 'i tavsiye ederim...

buyrun link:

Cevap: güncel set ile en kısa sürede olay çıkacak

sağolasın kardeşim...:)