• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 setim buyrun helal olsun

YİLDİRAYYİLMAZ

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Gw8 satmadan önce içindeki seti yedeklemiştim..ritimler piyasa ritimleridir.emeği geçenlere teşekkür ederiz..BAZI RİTİM BEN EDİTLEMİŞİMDİR.özellikle giresun karşılama ve horun ritimleri benzersiz ve eşsiz..seslerin editlemesi
bana aittir..en son güncel haliyle harika elektrolar yapmıştım..
Illaki işinize yaracak ses ve ritimler vardır.. Helal hoş olsun..para istemez:):):)sadece emeğe saygı ve teşekkür...

Yıldıray yılmaz
gw8=wk8

Ekli dosyalar

• Desktop.rar
    487.6 KB · Görülen: 924
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Gw8 setim buyrun helal olsun

Gw8 satmadan önce içindeki seti yedeklemiştim..ritimler piyasa ritimleridir.emeği geçenlere teşekkür ederiz..BAZI RİTİM BEN EDİTLEMİŞİMDİR.özellikle giresun karşılama ve horun ritimleri benzersiz ve eşsiz..seslerin editlemesi
bana aittir..en son güncel haliyle harika elektrolar yapmıştım..
Illaki işinize yaracak ses ve ritimler vardır.. Helal hoş olsun..para istemez:):):)sadece emeğe saygı ve teşekkür...

Yıldıray yılmaz
gw8=wk8

Elektro bağlama uzmanı Yıldıray Abi'nin seti iyidir, deneyin derim.

Paylaşım için teşekkürler

teşekkürler hocam

Yeni orgunuz hayırlı olsun...Bulancaklı piyanistlerde Yamaha Tyros furyası varmış....Sebebini biliyormusun.......

Yeni orgunuz hayırlı olsun...Bulancaklı piyanistlerde Yamaha Tyros furyası varmış....Sebebini biliyormusun.......

teşekkür ederim keşanlı abim..

ya zengin oldular.:):):)yada macera arıyorlar :):)ama işleri zor yamahanın karadeniz özellikle Giresun ritimleri ne korg nede roland gibi değiller.yöre uygun vuruşlu ritimler yok yazmak gerekli ben bu zaman kadar hiç yamaha org klavyeyi sahnede görmedim...karadenizde genelde kullanılmıyor en büyük sebep dediğim gibi ritim=ritim...

unutmadan kısa bilgi vereyim mahiyetinde
gem wk8 e en uyumlu çevirme ritimler roland g600 ve altı modellerdir.exr40 46 buna dahiller çünkü kitler uyumlu arabık kitlerle yazılmış olduklarından uyumlu olabiliyor....

saygılar

yıldıray abi inşallah orgundan memnunsundur ;)

yıldıray abi inşallah orgundan memnunsundur ;)

çok şükür Allahıma
gayet menunum başlangıçta teknik biraz zahmetli oldu ama azmin elinden kurtulan olmuyor ..wk8 için ritim skıntısı var dediler.. ne yaptım ne ettim sıkıntı bitti. istedğim ritimi yükledim sesler sample harika kendi sesini kendin üret..kit yüklemeden kendi sample yapyorsun 2gb hdd kapasite istediğin ritimi sesi kendine göre ayarla kendine blok yap en az 30 blok hafıza var .usb kart girişi bunları kullanmadan wk8 hdd yükleme yapabiliyorum ...vs vs..

pa 80 pa 55i denedim wk8 sesine samplesine yetişemez..bubenim tercihim polemik yapmaya gerek yok...tek skıntı ritim olur onuda uğraştınmı sorun kalmıyor.e nasıl olsa düğüncü deiğiliz iki zil bir davul eksik olsa ne yazar..:):):):)sanada tavsiye ederim....

saygılar

Yıldıray abi, senden beklentimiz gem ile demolar yapman, yapacağın demolar çoğu kullanıcı için yol gösterici olacaktır.

emeğine sağlık abicim teşekürler ama birde kadirbey abim de paylaşşsa çok daha iiyi olur..