HALILIT AKD-1 tr ritimli klavye ülkemizde satişa başladı.

1605431796571.png

1. Temel Özellikler
  2. • Stüdyo seviyeli, titizlikle hazırlanmış davul ve perküsyon sesleri
  3. • Profesyonel aranjör müzisyenler ile yazılmış bölgesel ritimler
  4. • Ritmleri değişik parametrelerde saklama
  5. • Üst seviyeli Ortadoğu ve Akdeniz müzisyenleriyle alınmış, stüdyo seviyeli örnekleme enstrüman sesleri
  6. • Dahili seslerinde ve bölgesel enstrüman seslerinde iki katman ile en gerçekçi sesler
  7. • Bölgesel enstrüman seslerini kendi isteiğinize göre düzenleme yapabilme ve saklama
  8. • Tüm ses ve ritmler dahili mikser fonksiyonuyla düzenlenebilir ve kişisel ayarlarınız ile saklanabilir.
  9. • Tüm müzik stillerinde kullanabilmeniz için komo ses düzenleme fonksiyonuyla, dilediğiniz notalarda koma ses değerlerinizi ayarlayabilir ve bunları dahili hafızasında saklayabilirsiniz.
  10. • Stereo çıkışıyla profösyönel sahne organızasyonlarında kullanabılme
  11. • Kullanıcıya ait ses ve ritm saklama ile bazı parametrelerde özelleştirme
  12. • Kendi veya farklı kişilerin setini bilgisayar ile hızlı bir şekilde yükleyip kullanabilme
  13. • Bir çok müzik türüne uygun hazır ses ve ritim paketleri ile orgunuzu genişletin.
fiyatı: 3.743,60 TL an itibarı ile 15.11.2020 tarihinde

satiş linki : HALILIT AKD-1 Profesyonel Türk Ritimli ve Sesli Klavye Fiyatları ve Özellikleri
video: tanıtım video link
medelli dante tr den sonra yeni bir marka daha pazara giriş yaptı
düşünceleriniz nedir ?

En son bir moderatör tarafından düzenlendi :

Yorumlar

Sanırım DanteTR junior kapasitesinde bana soracak olursanız iyi.. ve ücreti daha uygun... bakalım yeni aletler görücez ..

Son konular