• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hangi markaların ses kalitesi daha iyi dir

gecelerinyargici

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
baglama org
tekrar herkese kolay gelsin secim yapmakta zorlandıgım hoporlörde sizlerden tavsiye alabilrmiyim....

HK Audio Premium PR:O 15 pasif kabin
elektro voice elx 115 pasif kabin
dB Technologies Cromo 15+ Aktif Kabin,

bunların ses kalitesi hangisi iyidr sizce üc cihaz arasında secim yapsam...

veya kalite olarak ta elektro voice den biraz daha kalite hangi markadır

simdiden herkesse cok tskr ederim :(

Cevap: hangi markaların ses kalitesi daha iyi dir

hafizamda kaldığı kadarıyla bahsettiğin hk ile ev arasında özellikler bakımından fazla fark yok. aynı özelliklerde deynacord.unda var. ev hk.dan bir tık önde gibi. hk.da karar kilarsan. Bu haporlerin 2 tip kasası var. Biri küp şeklinde diğeri yandan kesik şeklinde. küp şekilli diğerinden daha ucuz ama yandan kesik tipli olan sanki daha gösterişli gibi :)

ev elx 115 ten 2 tanesi işini görmez bence, kapalı alanda denedim hoşuma gitmedi aklında bulunsun. Dynacord daha güzel bi seçim olur.

zaten bu hopörlerden alırken 6 adet yada 8 adet almayı düsünüyorum ama kafamı karıstıranlar oldu sizden bu yüzden tavsiye almak istedim....yorumlarınız icin cok tskr ederim

bahsettigin ev ve hk haporlerin eş degerindeki dynacord haporlerin kodu: Dynacord A-Line A 115 diye geçer. Bugünün güncel fiyati 1.369tl fazlada para değilmiş alınır bence. hayırlısı olsun

hocam fiyat olarak demiyorum ki ben cromonun adeti 2000 tl den asagı deil ev 1850 tl falan ama satıs yerlerine göre deisyor ama ben burda ses kalite olarak diyorum...hk audio elektro voice db nin ses kalitesi olarak diyordum. cünkü aldıgım zaman bunlardan 6 veya 8 adet alcagım icin kalite hangisi ise onu almak istiyorum her satıs yeri baska markaları övüyor..tekrar yorum yapan bütün herkese cok tskr edeirm

elektro voice ben nazarımda bir numaradır. Karar sizin şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun, Gönlünüzce bir ürüne sahip olmanız dileğimle,

hocam size ck tskr ederim verdiginiz bilgi icn o zamn cok fazla kafamı karıstrmadan bende elektro voice den yana terciihi mi yapayım :D

Piyasada çakmaları, Çin malları falan var sakın onlara bulaşmayasın Marka yapıp yapıştıranı bile var Bayii sinden ve gerçek ithalatçısından gerçeğini almaya çalış. Kolay gelsin Saygılarımla,