• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangisi mantıklı onerilerinizi bekliyorum ?

SAHİN19

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA A300TR
Selam arkadaşlar dante tr dusunuyodum ama maddi sikintilar sebebiyle olmadi bin lira kadar butcem var elimde a300tr v2 var can bey 200 tl karşılığında v3 yapabileceğini kargoyla birlikte bana 300 geliyor tabi bunumu yapsam yada a300 e su An 550 tl alıcı buldum satıp 1450 tl dante tr junior mu alsam arkadaşlar ust modellerden bahsetmeyin çünkü tek amaç olay sadece düğün için ve kafede akşamları sahnede kullanilcak bulunduğum yorede düğün beş ritimle bitiyor zaten amacımi yamaha v3 olsa karşılar ama İstanbula kargolucam a300 u zaten 600 almıştım 300 de v3 için 900 tl gitcek yada alıcısı hazir 550 satıp ustune ekleyip junior alcam gerçekten çok kararsizim yardımlarınızı esirgemeyin

Cevap: Hangisi mantıklı onerilerinizi bekliyorum ?

neden dante junıor. ikinci el pa80 düşün bence 1500 gibi rakamlara alınabilir.

neden dante junıor. ikinci el pa80 düşün bence 1500 gibi rakamlara alınabilir.

Hocam hem eski olduğu için hemde cevremde kullanan arkadaşlarımın ağızları yandığı icin pa 80 ve benzeri yıllardır uretimi durmus cihazlardan kaciniyoruz ustune basarak baska ust modellerden bahsetmeyin dedim ama çok dikkatli okumamissiniz sanirim

ben dikkatli okudum ama tercih sizin tabiki. a300tr ile dante j arasında pek bi fark yok bence pa80 de çok üst bi model değil 800-900-3x vs önermedim. 1500 liraya alınabilecek en iyi cihazdır en azından satarkende zarar etmezsiniz. dikkatli kullanımla fazla bi arızada vermez ama karar sizin.

ben dikkatli okudum ama tercih sizin tabiki. a300tr ile dante j arasında pek bi fark yok bence pa80 de çok üst bi model değil 800-900-3x vs önermedim. 1500 liraya alınabilecek en iyi cihazdır en azından satarkende zarar etmezsiniz. dikkatli kullanımla fazla bi arızada vermez ama karar sizin.

Önerileriniz icin tesekkur ederim ama pek fark yok diyosunuzda a300 de beş on tane adam akıllı ses var trj de ise 66 sample var fark yokmu sizce

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..

İki cihaz arasında kaldıysan (a300tr vs Dante JR) Dante JR derim ben..

Hala bırakmadılar şu düşünceleri. Pa80 dediğiniz klavye 2000'li yılların başında çıkmış bir klavye. Yani antika. 1500 TL'ye Dante tr klavye alacaksın. İkinci el, sıfır ayarında alabilirsin. Junior modeli değil. DANTE-TR. Ben pa900 ün yanında çift katlı olarak kullanıyorum. Bana bedava versen pa80'i kullanmam. Dokunmatik ekranı, sürekli güncellenen ritimleri, 70 sample sesleri, mp3 özelliği. Dante tr klavyemi kullanırken çok keyif alıyorum. Herkese tavsiye ederim.

Hala bırakmadılar şu düşünceleri. Pa80 dediğiniz klavye 2000'li yılların başında çıkmış bir klavye. Yani antika. 1500 TL'ye Dante tr klavye alacaksın. İkinci el, sıfır ayarında alabilirsin. Junior modeli değil. DANTE-TR. Ben pa900 ün yanında çift katlı olarak kullanıyorum. Bana bedava versen pa80'i kullanmam. Dokunmatik ekranı, sürekli güncellenen ritimleri, 70 sample sesleri, mp3 özelliği. Dante tr klavyemi kullanırken çok keyif alıyorum. Herkese tavsiye ederim.

Hocam çorumda ikamet ediyorum bulunduğum yer ve yakın çevresinde ikinci el bi dante tr yok ondan dolayı ve maddi sıkıntıdan dolayı junioru seçtim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri