• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hoparlör hakkında bilgi verirmisinizz ?

terapi_54500

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm arkadaslar.. Ben 2 tane kule kabin aldım.. Ve içlerine blazer hoparlör takıcam ayrıca acık havada dugun yapıyorum.. Sizce nasıl ? Blazer sağlam hoparlör mü ? Veya acık havada yeter mi ? Tanesi 700 watt.. Birde tromba hoparlör tavsiye ediyorlar ama sıfırları çok pahallıymış.. Sizce Blazer mi ? Tromba mı ? Yorum beklıyorum ona göre kulelere Hoparlör takıcam.. Simdiden tesekkürler..

Cevap: Hoparlör hakkında bilgi verirmisinizz ?

hocam size tromba veya servoyu tavsiye ederim,blazer hiç duymadım,

birde bu işi sürekli yapıyorsanız,paraya acımamanız gerek,
çok kaliteli alın yapacağınız iştende zevk alarak çalarsınız,

bir kere alın sağlam alın bi daha uğraşmayın bence,400 den 500 den kaçmaya gelmez hoperlör olsun cihaz olsun,

Cihazdan yana sıkıntım yok behriger ep4000 power ile behringer eurorack ub1832fx mixer var.. 4 tane sağlam hoparlör lazım illa blazer olmasına gerek yok ustam.. ben tromba dusunuyordum.. Herkez olur diyor ama sizinde görüşlerinizi alayım dedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

orta seviyede bir tesisat kaça mal olur arkadaşlar ???

orta seviyede bir tesisat kaça mal olur arkadaşlar ???

orta seviyeli bi cihaz olarak serco ps 1000 tavsiye ederim 800 ila 1000 tl arasıdır,çok kaliteli ve güçlüdür sağlamdır

rahat en az 2.500 3000tl gider,hoperlör ve cihaz olarak,tabi bunlar ikinci el üzerinden yazdıklarım sıfır alırsanız daha fazla olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşım kule kabini kendin yapacaksan sana hiç uğraşma,hazır al derim.Ayrıca orjinal sesleri de tutturamazsın.Eğer bu işi sürekli yapacaksan,süper ses veren mükemmel ötesi diyebileceğim Elektrovoice ELX215 serisi var.Bunlardan 2 tane al bir daha başın ağrımaz,sana tavsiyem bu,ama yinede sen bilirsin.Hoparlar alıp tek tek monte ederim illaki diyorsan,hoparlör olarak RCF,Eminence, vede B&C markalarından şaşma derim,biraz pahalıdır ama hayat boyu rahat edersin.