• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

i serisi drum kiti nasıl kaydedebilirim

• Konbuyu başlatan yvzd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

yvzd

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900 tr11
Merhaba,
Elimde i4s var ve bunun dance drum kitini kayd etmek ve sonrasında da pa1x de kullanmak istiyorum önerisi olan var mı acaba ?

Cevap: i serisi drum kiti nasıl kaydedebilirim

resample yapmaktan baska bir secenek yok gibi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

o konuda hem fikriz üstadım peki bunu nasıl bir programla yapabilirim yardımcı olabilecek var mı acaba ? anladığım kadarı ile i4 ü açıp tek tek vuruşları kaydetmem gerekiyor

ben herhangi bir kayit programi ile yuksek kalitede tuslara srasiyla tek tek basarak kaydetmistim..bunu yapmadan once klavyenin duyarlilik ozelligini(touch response) ozelligini kaldirmakta buyuk fayda var..sonra elindeki kaydinda tek tek davullari numara verip verip kaydetmek..

sonrada bu sesleri awave studio ile cagirip dizilimini yapmak

ki resampling bundan baska birsey degildir...

bu aradığın kitler Ce exb usb de var dostum.onu satın alman lazım ama senin aletin pa1x ise uymaz.2x-800 ve 3x için bir set o.

Arkadaşlar 20 yıldan fazladır bu işlerle haşır neşirim, çok fazla kalavye değiştirdiğimi söyleyemem ancak, korg i4' den aldığım hazzı hiç bir klavyeden almadım.

bu aradığın kitler Ce exb usb de var dostum.onu satın alman lazım ama senin aletin pa1x ise uymaz.2x-800 ve 3x için bir set o.

hocam ben de duydum onu aslında ce yi yapanlardan ücreti karşılığında istemeyi düşündüm ama vermezler sanırım.

Arkadaşlar 20 yıldan fazladır bu işlerle haşır neşirim, çok fazla kalavye değiştirdiğimi söyleyemem ancak, korg i4' den aldığım hazzı hiç bir klavyeden almadım.

aynen üstad rumeli müziğine birebir o ritmler ve sadece ihtiyacım olan i4 dance kiti