• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İkinci Bahar ve Diğer Demolarım..

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Selam Arkadaşlar..

Nihayet ülkeme döndüm ve bir kaç arkadaşımın isteğine göre demolarımın bazılarını yüklüyorum.. G. Afrika izlenimlerimi ise bir başka mailimde sizlerle paylaşacağım :)

Adminim siteye yükleyemedim, hata veriyor.. Mecburen zippyshare kullandım, linkler 1 2 ay sonra gene ölecek :(

Bu arada set paylaşmamı isteyen bir arkadaşım vardı.. Ben zafer kardeşimin setini kullanıyorum, ama aslında demolarımın tamamı PA500TR üzerinde hazırda bulunan sound ve ritimlerdir ;)

İkinci Bahar

Barış Manço'dan Çalışmalar

Klasikleşmiş Yabancı Çalışmalar

Departman Arkadaşım Mertin Okuduğu, benim çaldığım demolar

Cevap: İkinci Bahar ve Diğer Demolarım..

Repertuarınız güzel ve çok geniş. Hepsini dinleyemedim ancak dinlediklerim demolar da aynı güzellikte. Fırsat buldukça diğerlerini de keyifle dinleyeceğim. Emeklerinize sağlık.

Çok sağol üstad.. bazıları daha acemi dönemimden.. burdaki hocalarım sayesinde öğreniyoruz çalmasını :)

Çok sağol üstad.. bazıları daha acemi dönemimden.. burdaki hocalarım sayesinde öğreniyoruz çalmasını :)

Hepimizin birbirimizden öğreneceği, esinleneceği daha çok şey var hocam. Amacımız zaten müzikalitemizi geliştirmek. Sizlerin ve diğer arkadaşların farklı cihazlarla, farklı ve bu güzel demoları ile repertuarımıza katkı da sağlıyoruz.

ellerine saglık kardeşim başarıların her daim olsun

eline,yüreğine sağlık kardeşim.çalışmaların hepsi gayet güzel olmuş.başarılarının devamını dilerim.

Cok sagolun arkadaslar..
Bi de timur hocam iyilesse.. keyfim yerine gelecek..