• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Işık Sistemi İçin Yardım...!!!!

piyanist_dadas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Mc 120
Değerli abilerim düğün salonu için ışıklı sitem almayı düşünüyorum yardımlarınız lazım.... biraz araştırdım şunları buldum uygun olarak....

GENİ FL-035 N IŞIK ÇAKAR-----15 $
American-Dj-Copter-Sphere---- 60 $

Sizce Nasıl Bakın Linkler Burda İşimi Görürmü Diye Tereddütteyim Bilgi Vermenizi Rica Ederim...

Bugra..//

Cevap: Işık Sistemi İçin Yardım...!!!!

dugun salonunun buyuklugu ne kadar belirtmemissiniz.ama dusundugunuz seyler cok amator ve kucuktur isik cakar vitrinlerde kullanilir 2 veya 3 sigara paketi buyuklugundedir yani salonda caktigini gormezsiniz bile keza copterda oyle onun isiklarinida gormeniz icin heryer kapkaranlik olmasi lazim,uzulerek soyleyeyim bunlari salonda goremezsiniz bile,bence butcenizi biraz zorlayip daha buyuk ve prof.sistemlerae bakin derim,saygilar

6 adet led par 56 bir adet de 500 watt strop koyucaksınız. En az 2 adet de robot blacklight vs vs ... Düğün salonundan bahediyorsunuz...

görmeden alma hocam

en az 1500 w strop tavsiye ederim.
led parda alabilirsin
nokta lazer (çin işi olandan değil yanlız)
çizgisel lazer

baktığınız ürünler salon için çok yetersiz hocam

ses ve ışık sistemleri için dilerseniz irtibata geçebilirsiniz

muğla müzik market

0 252 213 09 31

Selam şenlikçi hocam pa80nin resimleri gelince özelime atarsanız yarın parayı havale ederim öğlen 2 gibi